Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 19. janvāris

Andulis, Alnis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas dziļākās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops vērsim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darīšanu kārtošanā. Viss paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops dvīņiem

Tev paveiksies, ja mēģināsi šodien notiekošajam pievērsties ar lielāku smalkjūtības un iekšējās inteliģences devu. Ja ap tevi valdošā atmosfēra kļūst elektrizēta, lūkojies pēc svaiga gaisa.

Horoskops vēzim

Riktīgi labi padosies visāda veida sadarbības, gan ar pretējo dzimumu, gan draugiem un radiem. Sliktās priekšnojautas un bailēs sakņotās aizdomas izrādīsies tukši māņi.

Horoskops lauvai

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj saldajām balstiņām tevi vilināt un turies pie šī brīža taustāmajām lietām.

Horoskops jaunavai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops svariem

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt. Tava etīde var izrādīties nelaikā un nevietā un tās vērotāji tikai nejauši garām gājēji.

Horoskops skorpionam

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus visiem iespējamajiem radu saietiem un sadzīvisko strīdu perēkļiem.

Horoskops strēlniekam

Šodien veiksies aktivitātes, kur nepieciešama precizitāte, koncentrēšanās spējas, vientulība un intuīcija. Jebkura pārstrādāšanās var novest pie fiziskās labsajūtas strauja krituma.

Horoskops mežāzim

Pašapziņas līmenis būs normas robežās, tomēr neliedz kādam vecākam vai pieredzējušākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Tas viss tikai tevis paša labā.

Horoskops ūdensvīram

Sirds lietām pievērsies vakara pusē, kad norims skrējiens. Nebaidies palikt mājās un atteikt piedāvātās izklaides, ja tavs simpātiju objekts neizrāda par tevi pienācīgu interesi.

Horoskops zivīm

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi apkārtējo aizdegto dzirksteli. Debašu karstumā attīstīsi īpašu virtuozitāti un argumentācijas prasmēs tev nebūs konkurenti.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Atrodi savu garšu un palutini savu ģimeni!

Vai ikdienā gatavotās maltītes jau sāk likties vienveidīgas? Vai tavām ēdienreizēm pietrūkst kāda jauna garša? Uzspēlē spēli un atrodi savu garšu!

Raidījums “Izgaršo Latviju” tev piedāvā zem paslēptajiem lauciņiem atrast pāros katras raidījuma receptes ingredientus un tikt ne tikai pie pārsteiguma balvas no veikalu tīkla “Rimi”, bet arī pie pašas receptes, kuru iespējams izprintēt un likt savā kulinārijas rokasgrāmatā!

Konkurs par balvu no "Rimi" ir noslēdzies! Apsveicam uzvarētājus - Pastalniece E., Liepiņa Virse I., Putniņa-Poļakova D., Vīksna-Gūtmane V.! Ar jums sazināsies "Skaties.lv" pārstāvji! Bet, ja neesi viens starp laimīgajiem balvas saņēmējiem, nenokar degunu, piedaloties spēlītē tev ir iespēja tikt pie gardas Ziemassvētku receptes!

Esi gatavs?

Apsveicam! Tu esi atradis savu garšu! ()

Apskati pilno recepti, izprintē to un pagatavo to mājās.

Recepte