Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. novembris

Zeltīte, Andis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien visu savu enerģiju un gribasspēku turpini virzīt valstiski patriotisku jautājumu risināšanai. Dzimtene pateicību parādā nepaliks. Šāda rīcība var nedaudz izjaukt tavus nākotnes plānus, bet upuris būs cēls.

Horoskops vērsim

Pat tava izslavētā intuīcija nepasargās tevi no pārsteiguma, kuru vari piedzīvot savā darba kolektīvā. Reakcija uz jaunumiem varētu būt samiernieciska ar nelielu skaudības piešprici.

Horoskops dvīņiem

Dienu sagaidīsi pilns cīnītāja gara, bet lūko, lai lielais spars neizkūp kaut kur gaisā. Ja tavi uzdevumi ir pietiekoši reālistiski, kustini smadzenes, rociņas un datorpelīti, kamēr saule vēl augstu, jo vakarpuse darbam nebūs piemērota.

Horoskops vēzim

Šodien cilvēki un situācijas tevī provocēs viegli aizkaitināmo pusi, vieglākajā gadījumā, nomāks. Centies sevi nodarbināt ar īsiem un ātri paveicamiem darbiem, lai nesakrātos nepadarīto darbu sloga sajūta.

Horoskops lauvai

Šodien var gadīties tā, ka tavas darbības var sagriezt kājām gaisā visu pasākumu pēdējā brīdī un tur jau neko daudz mainīt nebūs tavos spēkos. Paturi prātā šo iespējamību un gādā, lai darbības nebūtu destruktīvas.

Horoskops jaunavai

Partnerībā lūkojies pēc samierinājuma, pamiera vai izlīguma, ja tev tas ir aktuāls. Izdosies tam, kuram lielāka pašpārliecība un spēja to praktiskā darbā nodemonstrēt.

Horoskops svariem

Neskatoties uz spēju visu paredzēt un izkalkulēt, dažas detaļas būs tev gājušas secen un plāni var pārtapt neprognozējamā virpuļvētrā. Gatavojies ļoti intensīvai un trakulīgai situāciju attīstībai.

Horoskops skorpionam

Tavas dzīves neseno notikumu ietekmē tev būs vēlme pievērsties darbam ar informāciju, tās apstrādi, analīzi. Iegūtie dati mudinās kāpt kādā ātrā pārvietošanās līdzeklī un novest lietu vai darījumu līdz loģiskam iznākumam.

Horoskops strēlniekam

Jau no agra rīta vari kalt plānus, kā visiem parādīt, uz ko esi spējīgs. Cerams, tikai labo un iedvesmojošo. Sen nav bijusi tik lieliska iespēja iznesties un izrādīties, tad nu šodien esi sagaidījis laimīgo stundu.

Horoskops mežāzim

Priekšnieki un visi, kuriem nebūs slinkums, vēlēsies tevi izrīkot, pakritizēt, vai pamācīt kā atšķirt dzīves krāsas. Tad nu uzvelc visbiezāko ādu un nodrošinies ar labiem relaksantiem, kas būs vislabākais patvērums verbālo uzbrukumu brīžos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari mēģināt paveikt neiespējamo. Tomēr prātīgāk būtu neķerties pie ambicioziem, uz nākotni orientētiem darbiem. Vislabāk būtu ļauties sava iekšējā kompasa iezīmētajam virzienam un tas noteikti rādīs mazākās pretestības virzienā.

Horoskops zivīm

Šodienas pesimistiskā vēsts runā par iespējamajiem konfliktiem ar sevi pašu, visiem un visu. Tātad visa pasaule sazvērējusies. Spēja saskatīt komisko un par to pasmieties noteikti palīdzēs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

All Media Baltics

02.07.2019.

”All Media Baltics” kanālu vairumtirdzniecības noteikumi un cenu veidošanas metodika 2020. gadam

SIA ”All Media Latvia” publicē TV Kanālu vairumtirdzniecības noteikumus un cenu veidošanas metodiku, kas nosaka kārtību kādā tiek piešķirtas tiesības SIA ”All Media Latvia” kanālu izplatīšanai, kā arī nosaka kanālu vairumtirdzniecības cenu veidošanas metodiku 2020.gadam.


01.07.2019.

”All Media Baltics” reklāmas pārdošanas noteikumi un cenu veidošanas metodika 2020. gadam

Mediju grupa ”All Media Baltics” (”AM Baltics”) publicē grupas reklāmas pārdošanas noteikumus (Noteikumi), kas nosaka kārtību kāda no 2020. gada 1. janvāra tiks piemērota reklāmas izvietošanai un sponsorēšanas projektiem ”AM Baltics” grupas kanālos, kā arī paredz reklāmas cenu veidošanas metodiku 2020. gadam.


02.07.2018.

”All Media Baltics” reklāmas pārdošanas noteikumi un cenu veidošanas metodika 2019. gadam

Mediju grupa ”All Media Baltics” (”AM Baltics”) publicē grupas programmu izplatīšanas pakalpojumu sniegšanas, atlaižu piešķiršanas un reklāmas pārdošanas noteikumus (Noteikumi), kas nosaka kārtību kāda no 2019. gada 1. janvāra tiks piemērota reklāmas izvietošanai un sponsorēšanas projektiem ”AM Baltics” grupas kanālos, kā arī paredz reklāmas cenu veidošanas metodiku 2019. gadam.

Tāpat Noteikumi paredz kanālu vairumtirdzniecības kārtību un nosaka, kā tiek piešķirtas ”AM Baltics” grupas kanālu izplatīšanas tiesības, ietver 2018. gada cenrāža grozījumus un nosaka ”AM Baltics” grupas kanālu cenrādi 2019. gadam.

Atbilstoši partneru izteiktajiem ierosinājumiem, ”AM Baltics” izsūtīs reklāmas izvietošanas cenrādi 2019. gadam visiem sadarbības partneriem līdz 2018. gada 1. septembrim.

Jaunie, 2019. gada Noteikumi ir precizēti, konsultējoties ar sadarbības partneriem un Latvijas Konkurences padomi, lai radītu tādu pakalpojumu sniegšanas juridisko ietvaru, kas respektē vienlīdzīgas konkurences iespējas un atbilst tirgus situācijai.

Publicējot 2019. gada pakalpojumu sniegšanas Noteikumus jau šī gada vidū, sadarbības partneriem un reklāmdevējiem ir iespēja savlaicīgi plānot nākamā gada saimniecisko darbību.

Par grozījumiem vai izmaiņām Noteikumos informēsim visus sadarbības partnerus vienlaicīgi, izmaiņas publicējot vai nosūtot sadarbības partneriem.

Noteikumi ir izstrādāti, pamatojoties uz Latvijas Konkurences Padomes Lēmumu Nr. 22 no 2017. gada 6. oktobra par tirgus dalībnieku apvienošanos, kas deva tiesības mobilā operatora ”BITE” investoram, starptautiskai aktīvu pārvaldības kompānijai ”Providence Equity Partners” (Providence) pabeigt Zviedrijas mediju grupas ”MTG” Baltijas biznesa iegādes darījumu un uzlika par pienākumu jaunizveidotajam uzņēmumam izstrādāt jaunus pakalpojumu sniegšanas noteikumus.


30.11.2017.

Precizēta jaunā reklāmas pakalpojumu sniegšanas kārtība ”All Media Latvia”

Reklāmas pārdošanas un atlaižu piešķiršanas noteikumi (Noteikumi), kas nosaka kārtību kādā no 2018. gada 1. janvāra tiks piemērots jaunais reklāmas izvietošanas cenrādis, ir precizēti šī gada 15. decembrī.

Noteikumi publicēti tikai 2017. gada nogalē, jo kopš oktobra, kad tika izveidota mediju grupa ”All Media Baltics”, notika intensīvs konsultāciju process ar Latvijas Konkurences padomi (LKP), lai radītu tādu pakalpojumu sniegšanas juridisko ietvaru, kas ne tikai respektētu vienlīdzīgas konkurences iespējas, bet arī neradītu būtiskas negatīvas sekas reklāmas tirgus dalībniekiem un atbilstu tirgus situācijai.

SIA ”AM Latvia” valdes priekšsēdētāja Baiba Zūzena: ”Sarežģītā konsultāciju procesā ar Latvijas Konkurences padomi mums ir izdevies rast vienotu izpratni par Noteikumiem, kas ir atbilstoši dažādu reklāmdevēju grupu vajadzībām. Būtiski, ka jaunie Noteikumi paredz pakāpenisku cenrāža ieviešanas kārtību, kas nodrošinās vienlīdzīgu attieksmi un būs izprotami gan mūsu ilgtermiņa klientiem, gan arī jaunajiem klientiem.”

Uzņēmums vēlas uzsvērt, ka visa konsultāciju procesa laikā ”AM Latvia” pēc labākās sirdsapziņas centās sniegt izsmeļošu analīzi par dažādu klientu grupu atšķirībām un vēsturiskajiem sadarbības datiem, tāpat padziļināti skaidroja LKP pārstāvjiem specifiskus mediju industrijas rādītājus un to aprēķināšanas kārtību.

Turklāt LKP uzrauga mediju grupas darbu jau kopš 2012. gada maija, kopumā piecus gadus. Visu šo gadu laikā ”AM Latvia” (”AM Latvia” ir ”MTG” saistību pārmantotāja) regulāri iesniedza reklāmas pārdošanu reglamentējošos dokumentus un datus par konkrētiem sadarbības nosacījumiem ar partneriem, kam vajadzēja palīdzēt veidot regulatoram padziļinātu izpratni par Latvijas reklāmas tirgus specifiku un galarezultātā palīdzēt pieņemt profesionālu, no juridiskā un arī biznesa viedokļa, kvalitatīvu lēmumu. ”AM Latvia” pēc Konkurences padomes aicinājuma turpinās konsultācijas ar industrijas pārstāvjiem arī 2018. gada laikā, lai nepieciešamības gadījumā precizētu Noteikumus.

Noteikumi ir izstrādāti, pamatojoties uz Latvijas Konkurences Padomes Lēmumu Nr. 22 no 2017. gada 6. oktobra par tirgus dalībnieku apvienošanos, kas deva tiesības mobilā operatora ”BITE” investoram, starptautiskai aktīvu pārvaldības kompānijai ”Providence Equity Partners” (Providence) pabeigt Zviedrijas mediju grupas ”MTG” Baltijas biznesa iegādes darījumu un uzlika par pienākumu jaunizveidotajam uzņēmumam izstrādāt jaunus pakalpojumu sniegšanas noteikumus.
Jaunie Noteikumi ir saistoši visiem SIA ”AM Latvia” partneriem un tie stāsies spēkā 2018. gada 1. janvārī.


”All Media Latvia” jauna pakalpojumu sniegšanas kārtība

Programmu izplatīšanas pakalpojumu sniegšanas, atlaižu piešķiršanas un reklāmas pārdošanas noteikumi ir izstrādāti pamatojoties uz Latvijas Konkurences Padomes (LKP) Lēmumu Nr. 22 no 2017. gada 6. oktobra par tirgus dalībnieku apvienošanos, kas deva tiesības mobilā operatora ”BITE” investoram, starptautiskai aktīvu pārvaldības kompānijai ”Providence Equity Partners” (Providence) pabeigt Zviedrijas mediju grupas ”MTG” Baltijas biznesa iegādes darījumu un uzlika par pienākumu jaunizveidotajam uzņēmumam izstrādāt jaunus pakalpojumu sniegšanas
noteikumus.

Pirms minēto Noteikumu publicēšanas savā mājaslapā, ”AM Latvia” ir informējusi LKP par to redakciju. Par iespējamajām izmaiņām un papildinājumiem publicētajā Noteikumu redakcijā visi tirgus dalībnieki tiks savlaicīgi informēti.

Jaunie Noteikumi ir saistoši visiem ”AM Latvia” partneriem un tie stāsies spēkā 2018. gada 1. janvārī.


 Kanāls TV3 darbību Latvijā uzsāka 1998.gadā un šo gadu laikā ir kļuvis par skatītāko un populārāko televīzijas kanālu Latvijā, ierindojoties TOP 1.vietā.

Skatītājiem tiek piedāvāta labākā Latvijā veidotā izklaide ar seriāliem un šoviem, kuros piedalās Latvijā zināmi un mīlēti aktieri un personības, un dažādu žanru raidījumiem plašam interesentu lokam.

TV3 sniedz iespēju skatīties labākās ārzemju filmas, seriālus un animācijas filmas. Ik dienu iespējams uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju izklaidējoši informatīvajā raidījumā Bez Tabu, TV3 Ziņas un analītiskajā programmā Nekā personīga.

Ziemassvētku laikā jau vairāk kā desmit gadu garumā TV3 sumina un apbalvo cilvēkus, kas nesavtīgi palīdzējuši līdzcilvēkiem, svinīgā ceremonijā Latvijas lepnums. Pēdējos gados iedibināta jauna tradīcija Brīvības svētki, lai kopā svinētu valsts otro dzimšanas dienu.

Savukārt 2006.gadā tika panāktas izmaiņas likumdošanā akcijas Ģimenes vārdā! ietvaros, kompensējot brīvdienu, ja valsts svētki iekrituši nedēļas nogalē. TV3 iestājas par cilvēkiem Latvijā un viņu interesēm.


LNTLNT ir viens no vadošajiem televīzijas kanāliem Latvijā, kas darbojas kopš 1996.gada. LNT trumpis ir plašais informatīvo raidījumu piedāvājums, kuru veido un vada profesionāla un pieredzējusi komanda – 900 sekundes, LNT Ziņas 14:00, 17:50 un 20:00, LNT Ziņu TOP 10,  Degpunktā un īpašas rubrikas un diskusijas par tēmām, kas aktuālas sabiedrībā. Skatītāji atpazīst LNT iedibinātos labdarības projektus Eņģeļi pār Latviju un Labestības diena, kuru ietvaros gadu no gada tiek sniegta palīdzība bērniem ar veselības problēmām. Abi šie projekti tiks tupināti un kopā ar skatītāju iesaistīšanos varēs palīdzēt vēl daudziem bērniem.

Ik gadu novembrī LNT aicina atzīmēt Patriotu nedēļu, novērtēt Latvijas spēku un talantus, saglabāt ticību nākotnei un sargāt dzimtenes neatkarību.


Kanāls 2 programma veidota, domājot par jaunām, mūsdienīgām un modernām sievietēm. Gan darba dienu vakaros, gan brīvdienu pēcpusdienās iespējams ļauties romantiskām noskaņām, baudot seriālus un filmas ar pasaules līmeņa zvaigznēm.


 TV6 dienas gaismu ieraudzīja 2007.gadā, populārāko projektu vidū minami neparastie dīvaiņi no Simpsoniem, Gāzi grīdā savdabīgais vadītāju trio un nedēļas labākās filmas, kas skatāmas pirmdienu vakaros. Arī šausmu filmas trešdienās iekarojušas stabilu cienītāju loku – baidīsimies kopā! Ar neizsīkstošu spēku tiek atbalstīti mūsējie hokejisti no Dinamo Rīgas, kad noris cīņas uz ledus Kontinentālās hokeja līgas ietvaros. Protams, TV6 nav iedomājams bez sporta raidījuma mājsaimniecēm un sporta cienītājiem Overtime TV veidolā. Kanāla TV6 programma veidota, rūpējoties par lielisku atpūtu vīriešiem un, protams, viņu dāmām.


starStar FM ir radio, ar kuru sākt dienu pozitīvās noskaņās, jo darba dienu rītos ar smaidu un krietnu devu optimisma klausītājus modina Zoopasta jeb Baiba Sipeniece-Gavare un Jānis Romanovskis. Pēc tampar labu noskaņojumu rūpējas enerģiskais Māris Grigalis, šarmantā Maija Rozīte-Krištopāne un mājup ved Autopilots ar Egonu Reiteru, bet brīvdienās kopā ar klausītājiem ir atraktīvais Oskars Lepers. Informāciju par jaunākajām norisēm un aktualitātēm gatavo un vēsta Iveta Šnepa. Radio Star FM ik nedēļu klausās ap 190 000 klausītāju visā Latvijā. Pievienojieties un baudiet labāko mūziku lieliskai dienai!


Lielākais Latvijas video portāls TVPlay darbību uzsāka 2010.gadā un aizvadīto gadu laikā piedzīvota ievērojama izaugsme, bagātinot internetā noskatāmo programmu piedāvājumu. Kopējais TVPlay pieejamais video materiālu skaits pieaug līdz vairākiem tūkstošiem, kad kopā tiek skaitīti visi portālā atrodamie video klipi. TVPlay tiek pārraidīts video saturs no daudziem kanāliem – TV3, LNT, TV6, 3+, Kanāls 2, TVPlay Sports un citiem. TVPlay skatītājiem tiek piedāvāti dažādi projekti, tiešraides, seriāli, šovi, ziņas un dokumentālās filmas, kā arī vairāki speciāli TVPlay veidoti raidījumi un aizkadru video, kas skatāmi tikai un vienīgi virtuālajā vidē. .


Skaties.lv ir jaunākais no All Media Baltics projektiem, kas savu darbību uzsācis 2014.gada septembrī un šobrīd ir kļuvis par 4. apmeklētāko portālu Latvijā. Portāla izveide ir loģisks solis mediju grupas attīstībā un ar tā palīdzību All Media Baltics pārstāvošo televīziju kanālu saturs kļūs vēl pieejamāks ikvienam skatītājam.


Vadība

Vērtības un mērķi

All Media Baltics komanda ir patiesi aizrāvusies ar idejām, ko realizē dažādos televīzijas un digitālos projektos, un ir ieinteresēti ar savu darbību uzlabot cilvēku dzīvi Latvijā. All Media Baltics vēlas ar savu piemēru iedvesmot skatītājus un aicina ikvienu realizēt savas idejas.
Uzņēmuma komanda ik dienas izzina jaunas iespējas un realizē tās, tā veidojot izklaides pasauli, kādu to zināsim rīt. Cilvēki All Media Baltics ir ne tikai aizrāvušies ar izklaides satura radīšanu dažādās platformās, bet arī ir jaunu talantu meklējumiem, piesaistot inovatīvus cilvēkus un kopā realizējot nebijušas idejas. Lai uzņēmumam izdotos būt soli priekšā citiem, ikviens komandā mīl to, ko dara, izskaužot vietu garlaicībai, un allaž izvēloties ceļu, kas ved uz attīstību. All Media Baltics komandā valda moto ”Viens par visiem, visi par vienu!”

Ja Tu vēlies būt daļa no mūsu aizrautīgās komandas un Tev ir inovatīvas idejas, ko mums piedāvāt, sūti motivācijas vēstuli un CV.

Sociālie projekti

All Media Baltics pārstāvošie kanāli savas pastāvēšanas laikā ir realizējuši dažādus sociālos projektus, palīdzot vājākajiem un neaizsargātākajiem sabiedrības pārstāvjiem, izceļot drosmīgus un izpalīdzīgus cilvēkus, kuru rīcību mēdz nepamanīt, tāpat novārtā netiek atstāti cilvēku četrkājainie draugi – suņi un kaķi.

Daudzi no projektiem turpinās gadu no gada, citi ir iedibināti kā tradīcijas un tajos iesaistās un līdzdarbojas Latvijas iedzīvotāji. Bez līdzcilvēku atbalsta un iesaistīšanās nebūtu iespējams sniegt palīdzību tiem, kuriem tā nepieciešama visvairāk. All Media Baltics komanda izsaka pateicību visiem un katram, kas ir iesaistījušies, palīdzējusi, nepalikuši vienaldzīgi un atsaukušies realizētajiem projektiem. Mēs turpināsim iesākto!

Mēs lepojamies

All Media Baltics kanāli realizējuši dažādus labdarības projektus un ir patiess lepnums, ka daudzo gadu garumā atsaukušies tik daudzi Latvijas iedzīvotāji. Tas vairo ticību Latvijas nākotnei.

Labestības dienas un Eņģeļi pār Latviju

Ilgus gadus LNT skatītāji iesaistījušies Labestības dienas un Eņģeļi pār Latviju akcijās, to laikā līdz šim saziedoti jau 5 905 813 eiro un palīdzēts vairāk nekā 1 500 bērniem. Šo gadu laikā realizētas ari daudzas citas labdarības akcijas kā Atbildības diena, Sniedz roku!, šova Koru Kari uzvarētāji trīs sezonu garumā galveno naudas balvu veltījuši labdarībai, arī šova Izklausies redzēts galvenā balva tika nodota labdarības mērķim. Regulāri tiek atbalstītas akcijas, kuru mērķis ir palīdzēt bērniem SOS ciematos un bērnu namos, raidījuma Degpunktā ietvaros ne reizi vien ir palīdzēts grūtībās nonākušajiem.

Patriotu nedēļa

Gadu gaitā iedibināta stabila tradīcija novembrī – Patriotu nedēļa, kad ikviens aicināts apliecināt savu dzimtenes mīlestību, pie krūts spraužot sarkanbalto Latvijas karodziņu.

Šajā nedēļā kanāls LNT rūpējas par īpaši izmeklētu un patriotisku programmu, ko piedāvāt skatītājiem. 2013.gada maijā pirmo reizi tika likti pamati jaunai tradīcijai, gaišiem un priecīgiem svētkiem – otrajai Latvijas dzimšanas dienai Brīvības svētku veidolā.

Labās gribas uzņēmējs

All Media Baltics kanāli TV3 un bezpeļņas organizācija Reach for change 2014.gadā pirmo reizi realizēja sociālo projektu Labās gribas uzņēmējs. Tā ir vēl nebijusi iecere, kuras laikā ir vēlme sniegt atbalstu bezpeļņas organizācijām un personām, kas piedāvā ieviest inovatīvus risinājumus Latvijā dzīvojošo bērnu un pusaudžu problēmām. All  Media Baltics tic, ka iespējams uzlabot šeit dzīvojošo bērnu dzīves apstākļus. Vienlaikus apzinoties, ka tā paveikšanai nepieciešami cilvēki, kam piemīt drosmīgas un inovatīvas idejas. Uzvarētājam tiek piešķirti 45 000 eiro trīs gadu garumā un vēl četri finālisti iegūs iespēju, izmantot projekta īstenotāju ekspertu padomus, lai savu ieceri pārvērstu veiksmīgā sociālā uzņēmējdarbībā.

Latvijas lepnums

Svinīgo apbalvošanas ceremoniju Latvijas lepnums TV3 skatītāji atpazīst kopš 2004.gada. Šo gadu laikā apzināti pašaizliedzīgi un apņēmīgi līdzcilvēki, kas palīdzējuši, glābuši nelaimē nokļuvušos, snieguši cerību un piepildījuši kāda klusos sapņus.

Projekta īstenošanas laikā saņemts tūkstošiem pieteikumu ar Latvijas lepnums stāstiem par cilvēkiem, kas pelnījuši būt šā titula saņēmēji. Katru gadu Latvijas lepnuma balvas – stiklā darinātas zelta ābeles – tiek pasniegtas 10 dažādās nominācijās.

Pasaules hokeja čempionāta trakums

All Media Baltics skatītāju mājās ienes labākos sporta notikumus, kuriem pie zilajiem ekrāniem seko cilvēku tūkstoši. Ik pavasari Latvijā valda Pasaules hokeja čempionāta trakums, rudens sezonā cīņām uz ledus var sekot Kontinentālās hokeja līgas ietvaros. TV6 skatītājiem iespējams sekot UEFA, F1, speedway, basketbolam un daudziem citiem sporta notikumiem. Mēs lepojamies ar latviešu sportistu panākumiem un atbalstām viņus.

Sadarbība ar mums

Ja jums padomā ir ieceres, ko pārvērst televīzijas projektā, esat aicināti sazināties ar Vietēji ražotā satura vadītāja Elīnu Jēkabsoni (elina.jekabsone@ambaltics.eu).

Ja ideja ir realizējama digitālajā vidē, aicinājums kontaktēties ar Digitālā mārketinga un satura vadītāju Sniedzīti Vilmani (sniedzite.vilmane@ambaltics.eu).

Ja esat uzņēmuma pārstāvis, kurš vēlas sadarboties reklāmas projektu ietvaros, aicinām sazināties ar reklāmas nodaļas pārstāvjiem no televīzijas (ginta.salmane@ambaltics.eu), radio (signe.kokina@ambaltics.eu) un digitālajiem projektiem (janis.matvejs@ambaltics.eu).

Ja vēlies pievienoties mūsu lieliskajai komandai, raksti mūsu personāldaļai uz e-pastu hr@ambaltics.eu


Priekšvēlēšanu aģitācijas izcenojumi Saeimas vēlēšanām: