Testēs drošu koncertu, kino un teātru darbību

0 Komentāru

Tuvojas jūnija vidus un tas nozīmē, ka jau tuvākajās dienās vajadzētu atsākties kultūras dzīvei klātienē, kura kontekstā 13.jūnijā “Hanzas Perons” terasē notiks koncerts “Mēs Jūs Mīlam: Pilotprojekts”, vēsta “900 sekundes”.

Tas ir viens no sešiem pilotprojektiem, kura mērķis būs ne tikai iepriecināt tā skatītājus un pārbaudīt digitālā Covid-19 sertifikāta lietošanu, kā arī gaidāmos publisko pasākumu atvieglojumus.

Komēdija – koncerts “Mēs Jūs Mīlam: Pilotprojekts” īsteno Ralfs Eilands, Kaspars Breidaks un pavadošā grupā. Biļetes ļoti ierobežotā skaitā uz koncertu var iegādāties aula.lv.

Pirms biļešu iegādes jāpārliecinās, ka uz pasākuma norises dienu tā apmeklētājiem ir derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu.

Simboliskais nosaukums “Mēs Jūs Mīlam: PILOTPROJEKTS”! jau liecina, ka arī šo svinīgo brīdi plānots padarīt īpašāku par ierasto, tādēļ šoreiz kolektīvam uz skatuves pievienosies dzīvā grupa ar muzikāliem pārsteigumiem.

“Mēs Jūs Mīlam” ir apvienība, kā arī pa pusei improvizēta, pa pusei iestudēta komēdija, kuras pamatā ir Kaspara Breidaka un Ralfa Eilanda draudzība. Viņi raduši viens otru ikdienā un, reizēm arī dažādu televīzijas un radio tiešraižu laikā, izaicināt vai “pavilkt uz zoba”.

Lai pārbaudītu praksē Covid-19 sertifikātu izmantošanu vakcinētām un vīrusu izslimojušām personām, kuras no 15. jūnija varēs atsākt apmeklēt kultūras pasākumus, un izzinātu, kā epidemioloģiski droši rīkot kultūras pasākumus arī vēl nevakcinētiem iedzīvotājiem, Kultūras ministrija (KM), kultūras norišu un pasākumu rīkotāji ciešā sadarbībā ar epidemiologiem un Veselības ministrijas, Slimību un profilakses kontroles centra speciālistiem no 10. jūnija turpinās pilotprojektu īstenošanu kultūrā.

Kopumā plānots veikt sešus pilotprojektus četrās kultūrvietās – 10. jūnijā divus kino seansus “Forum Cinemas” kinoteātrī ”Kino Citadele”, 11. jūnijā brīvdabas koncertu Dzintaru koncertzālē, 12. jūnijā divas teātra izrādes Valmieras Drāmas teātrī un 13. jūnijā izrādi īpaši izbūvētā āra terasē kultūras un izklaides centrā “Hanzas perons”.

0 Komentāru