Sestdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Darbdienās 6:25 - 8:40

“900 sekundes” aktualitātes

900 sekunžu aktuālie video

"900 sekundes": 15. septembra tiešraides arhīvs – šeit!

"900 sekundes": 14. septembra tiešraides arhīvs – šeit!

”900 sekundes”: 21. septembra tiešraides arhīvs - šeit!

"900 sekundes": 17. septembra tiešraides arhīvs – šeit!

“900 sekundes”: 20. septembra tiešraides arhīvs - šeit!

"900 sekundes": 27. septembra tiešraides arhīvs – šeit!

"900 sekundes": 16. septembra tiešraides arhīvs – šeit!

"900 sekundes": 28. septembra tiešraides arhīvs – šeit!

"900 sekundes": 13. septembra tiešraides arhīvs – šeit!

LOK ģenerālsekretārs Lejnieks: Tokijā Latvijas sportistu sniegums bija labs, ļoti labs

"900 sekundes": 7. septembra tiešraides arhīvs- šeit!

"900 sekundes": 27. augusta tiešraides arhīvs – šeit!

Ruks: Pirmā komandantstundas nakts aizvadīta samērā mierīgi

Ruks: Pirmā komandantstundas nakts aizvadīta samērā mierīgi

Pirmā komandantstundas nakts, kad no plkst. 20.00 vakarā līdz 5.00 no rīta dzīvesvietu nakts laikā varēja pamest tikai pamatotas nepieciešamības gadījumos, aizvadīta samērā mierīgi, “900 sekundēm” sacīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Parīzē izsola 66 miljonus gadus veca dinozaura atliekas

Parīzē izsola 66 miljonus gadus veca dinozaura atliekas

Parīzes izsoļu nams piedāvā iegādāties ļoti neierastu vēstures relikviju – vairāk nekā 66 miljonus gadu vecu triceratopsa skeletu, kas pieder tā saucamajam “Lielajam Džonam” jeb milzīgākajam dizonauram, kura paliekas līdz šim pasaulē izdevies uziet, vēsta “900 sekundes”.

Kariņš pārmetumus par novēlotu rīcību Covid-19 izplatības ierobežošanā pāradresē Saeimai

Kariņš pārmetumus par novēlotu rīcību Covid-19 izplatības ierobežošanā pāradresē Saeimai 7

Valdība jau vasarā mēģināja pastiprināt vakcinēšanās pret Covid-19 prasības, tādā veidā ierobežojot šīs slimības izplatību, bet Saeima šiem centieniem izrādīja stingru pretestību, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), atbildot uz publiski izskanējušiem pārmetumiem par novēlotu rīcību Covid-19 izplatības ierobežošanā.

"Sadales tīkls" atgādina par bērnu elektrodrošību

"Sadales tīkls" atgādina par bērnu elektrodrošību

Pirms vairākiem desmitiem gadu elektrība pavisam noteikti bija tā, par ko ar bērniem tika runāts strikti – ko drīkst un ko nedrīkst. Šķiet, ka elektroierīces kļuvušas drošākas un cilvēki – apzinīgāki, bet tas nenozīmē, ka iztiekam bez traumām. “Sadales tīkls” sāk informatīvu kampaņu par bērnu elektrodrošību, lai atgādinātu par biežākajiem cēloņiem bērnu elektrotraumām un informētu par pasākumiem šo risku novēršanai.

Raum un Marta ieraksta kopīgu dziesmu

Raum un Marta ieraksta kopīgu dziesmu

Pašmāju mūziķi Raum, īstajā vārdā Reinis Straume, un Marta jeb Marta Grigale nodod klausītāju vērtējumam kopīgi radītu dziesmu ”Brokastis”.

Tētis bērniem izgatavo elegantu mini laivu un retro auto

Tētis bērniem izgatavo elegantu mini laivu un retro auto

TV3 raidījumā “900 sekundes” iepriekš rādīts meistars, kurš izgatavo elegantas motorlaiviņas bērniem. Tagad top jauna sērija – tās ir retro automašīnas. Mašīna darbojas ar elektromotoru, un, gluži kā kārtīgam auto, tai ir bremzes un atpakaļgaita.

Aptauja: Vien 19% iedzīvotāju uzskata, ka budžeta pieņemšanas process Latvijā noritēs raiti

Aptauja: Vien 19% iedzīvotāju uzskata, ka budžeta pieņemšanas process Latvijā noritēs raiti 5

Vairākas parlamenta komisijas šodien, 19. oktobrī, sāks 2022. gada budžeta izskatīšanu. Nākamā gada valsts budžetā nozīmīgs finansējums paredzēts ārstniecības personu, pedagogu un iekšlietu nozarē strādājošo darba samaksas pieaugumam. Tāpat paredzēti nozīmīgi papildu līdzekļi ar valsts drošību saistītiem pasākumiem. “Kantar TNS” aptaujā noskaidrots, kā, viņuprāt, noritēs budžeta pieņemšanas process.

Vanaga: Klātienes mācības ir jāsaglabā

Vanaga: Klātienes mācības ir jāsaglabā 62

Šonedēļ ir sācies skolēnu brīvlaiks, tajā bērnus aicina palikt mājās, neceļot, neciemoties. Taču brīvlaika sākums nozīmē, ka ir noslēdzies arī viens mācību gada posms. Šis mācību gads ir izaicinājumiem pilns gan bērniem, gan vecākiem, gan pedagogiem. Lai atskatītos uz to, kā līdz šim ir veicies un runātu par to, kas vēl gaidāms, TV3 raidījumā “900 sekundes” viesojās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Uzzini, kā Rīgas parkos un dārzos augi tiek sagatavoti ziemai

Uzzini, kā Rīgas parkos un dārzos augi tiek sagatavoti ziemai

Galvaspilsētas augi sāk gatavoties ziemas miegam. Pagājušās nedēļas beigās novākti augu pārkleti, kas visu vasaru izdaiļoja Tērbatas ielu. Arī Vecrīgu pametuši koki un ziedi podos. Liela daļa no tiem nākamajā vasarā atkal atgriezīsies. Par to, kur dodas augi ziemā, interesējās TV3 raidījums “900 sekundes”.

Rīgas Motormuzejā skatāma unikāla itāļu auto izstāde

Rīgas Motormuzejā skatāma unikāla itāļu auto izstāde

Vairāk nekā 100 gadu pastāvēšanas vēsturē Bertone dizaina studija radījusi lielu skaitu automobiļu modeļu, kuri ieņēmuši goda vietu auto dizaina attīstībā. Daži no veikumiem atzīti par neapšaubāmiem mākslas darbiem, un no 16. oktobra tie būs apskatāmi Rīgas Motormuzejā, vēsta TV3 raidījums “900 sekundes”.

Sākas starptautiskās drošības un politikas forums "Rīgas konference 2021"

Sākas starptautiskās drošības un politikas forums "Rīgas konference 2021"

Notikumi Baltkrievijā un turpmākas attiecības ar austrumu kaimiņu, Eiropas Zaļais kurss, un tas, kā notiekošais Afganistanā galu galā ietekmēs starptautisko drošību ir dažas no tēmām, par kurām šodien, 15. oktobrī, un rīt spriedīs starptautiskās drošības un politikas forumā “Rīgas Konference”.

Majors: Lielos pasākumus šobrīd nav reāli plānot

Majors: Lielos pasākumus šobrīd nav reāli plānot

Covid-19 pandēmijas laiks ir milzu izaicinājums kultūras un pasākumu nozarei ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Jau zināms par koncertu atcelšanām šajā rudenī. 15. oktobra rītā TV3 raidījumā “900 sekundes” festivāla “Positivus” un koncertu rīkotājs Ģirts Majors atklāja, ka lielos pasākumus šobrīd nav iespējams rīkot.