Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 25. maijs

Anšlavs, Junora

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavi mīļotie būs enerģētiski uzlādēti un sagaidīs no tevis līdzīgu uzvedību. Ja nevēlies viņus sarūgtināt, jāsaņemas un jāiet uz kompromisiem. Šodien būs izdevība notīrīt rūsu no kādām attiecībām.

Horoskops vērsim

Atstāj iespēju brīvai improvizācijai par brīvdienas pavadīšanas tēmu. piepildījuma sajūta būs tieši proporcionāla tavam enerģijas impulsam, ko esi ieguldījis noskaņojuma radīšanā, vēlmē dalīties priekā un spējā priecāties kā bērnam.

Horoskops dvīņiem

Diena ļoti labvēlīga visādiem jauniem uzsākumiem, aklajiem randiņiem un pamatīgam ģimeniskumam. Padomā, ko tu meklē - jautrību vai romantiku, no tā arī plāno izklaides.

Horoskops vēzim

Padomā par izklaidi, kas tevi pilnībā norobežos no aktuālo problēmu risināšanas. Ļaujies bezmērķīgai pastaigai pa skaistām vietām un sirsnīgai komunikācijai ar saviem draugiem.

Horoskops lauvai

Tev šodien tiek piedāvātas divas izvēles – atrast uzmundrinošu kompāniju vai pavadīt laiku relaksējošā un nesamākslotā vienatnē. Pieņemot lēmumu, priekšroku dosi izvēlei, kura piedāvās lielāku dvēseles harmoniju.

Horoskops jaunavai

Jebkurā aktivitātē radīsi prieka impulsus. Vissvarīgākais un arī visproblemātiskākais jautājums ir kompānija. Pat, ja kompanjoni neatradīsies, jutīsies pašpietiekams un apmierināts.

Horoskops svariem

Optimistisko pasaules uztveri un spēles attieksmi arī nopietnās lietās vislabāk izdosies realizēt, ja izvēlēsies kompāniju, kura ir gatava ļauties dažādām blēņām. Ļaujies viņu sabiedrības dabiskajai burvībai un arī pašam atvērsies visi prieka centri.

Horoskops skorpionam

Vislabāk jutīsies mājās vai ciemos, kur jūties kā mājās. Tam varētu būt kāds sakars ar sentimentālām sajūtām. Noskaties kādu iemīļotu filmu, kas dienai piešķirs mērenu un patīkamu romantismu.

Horoskops strēlniekam

Rīkojies spontāni un tieši tā, kā jūties konkrētā situācijā vai konkrēta cilvēka sabiedrībā. Ja apstākļi būs piemēroti, vari atļauties ļoti atklātu un dvēselisku sarunu, pieskaroties pat ļoti delikātiem tematiem.

Horoskops mežāzim

Tev šodien vissvarīgākais ir nosargāt nemainīgi labu noskaņojumu visas dienas garumā. Uzliec sev aizsardzību, lai nejustu aizskārumus vai uzbraucienus. Palutini sevi un savus tuviniekus ar kaut ko īpašu, ko ikdienā nevari atļauties.

Horoskops ūdensvīram

Tavs šodienas noskaņojums būs vairāk sapņains un lēnīgs, tāpēc atsakies no lieliem un smagiem darbiem. Izpriecas un saviesīgi pasākumi jāorganizē bez uzspēlētas izrādīšanās – mājīgi un mīļi. Prieku gūsi no pasākumiem un laika kavēkļiem, kuri dzims spontāni.

Horoskops zivīm

Šodiena nāk ar veiksmes un gandarījuma sajūtu, kuru gan izdosies novērtēt, tikai sagaidot vakaru. Apmierināts sajutīsies par iespēju nodemonstrēt savus talantus un spēcīgo gribu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

ТВ программа

Суббота, 25. май

Что пропустили?

00:25

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

1 сезон, 80 серия. 2010. g.

00:55

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

2 сезон, 81 серия. 2011. g.

01:25

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

2 сезон, 82 серия. 2011. g.

23:10

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

2 сезон, 83 серия. 2011. g.

23:35

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

2 сезон, 84 серия. 2011. g.

00:15

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

2 сезон, 85 серия. 2011. g.

00:50

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

2 сезон, 86 серия. 2011. g.

01:20

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

2 сезон, 87 серия. 2011. g.

01:50

Повтор
Skaties TVPlay!

Интерны

2 сезон, 88 серия. 2011. g.