Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 14. augusts

Zelma, Zemgus, Virma

Horoskops aunam

Šodien ar varas un ietekmes cilvēkiem tikai pa labam, Tie var būt arī vecāki vai dominējošs dzīvesbiedrs, kuri mēģinās tevi pielikt pie ratiem vai dzīves patiesības klāstīs. Emocionālais noskaņojums būs stabils, tāpēc spēsi daudz ko laist gar ausīm.

Horoskops vērsim

Šodien radošās enerģijas uguns degs jo spoži un dzīvības sulas plūdīs straumēm. Svarīgi šos uguņus un ūdeņus ievirzīt pareizajās gultnēs un rīkoties ar tiem konstruktīvi un prasmīgi. Īpaši pieskati savus finanšu līdzekļus.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu prātu vairāk nodarbinās izpriecas un izklaides, tomēr gluži aizbēgt no dienišķajiem pienākumiem arī nevarēsi. Sāpīte var slēpties apstāklī, ka tavam draiskajam noskaņojumam nebūs sabiedroto, jo visi būs tādi aizņemti un darbos iegrimuši.

Horoskops vēzim

Svarīgi radošos uguņus ievirzīt pareizajās gultnēs un rīkoties ar tiem konstruktīvi un prasmīgi. Psihoemocionālais noskaņojums būs lielisks, tāpēc nevarēsi vien sagaidīt, lai ķertos pie kādiem darbiem vai nedarbiem.

Horoskops lauvai

Citu problēmas risināsi sekmīgāk nekā savējās. Sakāpinātā koncentrēšanās uz materiālajiem ieguvumiem, aptumšos visa spēles laukuma redzamību. Darbā vajadzētu ķerties pie visgrūtākajiem, sarežģītākajiem un fiziski smagākajiem darbiem.

Horoskops jaunavai

Attiecības ar draugiem un tuviniekiem var izrādīties samērā sarežģītas. Nesaskaņu cēlonis galvenokārt meklējams atšķirīgajos uzskatos par naudas tērēšanu. Necenties kādu uzpirkt ar dāvanām, vēlāk to nožēlosi.

Horoskops svariem

Šodien atradīsies uzmanības krustcelēs, pat īpaši nepiepūloties. Risinot nopietnus jautājumus netiksi sveikā cauri tikai ar skaistām acīm un izveicīgu runāšanu.

Horoskops skorpionam

Ja esi pietiekami pašpārliecināts, vari mēģināt palaist dzīvē kādu projektu, ideju vai izlikt apskatei kādu mākslas darbu. Tomēr rēķinies, ka šis darbs vēl sagādās rūpēs un pie tā vēl nāksies ne reizi atgriezties.

Horoskops strēlniekam

Tavas gaitas būs stipri reglamentētas un ierobežotas. Tie var būt likumi, uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumi vai instrukcijas, kurām nāksies pieskaņoties un ievērot. Apstākļi ierobežos tavu radošo uguni, bet atvieglos praktisko realizāciju.

Horoskops mežāzim

Labās attiecības ar priekšniekiem vai kolēģiem tevi nepaglābs no kādas kontrolējošas instances prasību apmierināšanas. Šodien spēsi izkustināt vezumu, kurš iepriekš bija pamatīgi iestrēdzis vai buksēja.

Horoskops ūdensvīram

Sevis pasniegšanās mākslā vari piedzīvot nesaprašanu un nepieņemšanu. Esi gatavs neparedzētām izmaiņām nākotnes plānos. Nebēdā, bet rodi prieku kaļot jaunus plānus.

Horoskops zivīm

Objektīvi novērtē izveidojušos situāciju, nekrīti galējībās. Piedzīvojot radikālu plānoto pasākumu grafika izmaiņas, svarīgi ir konstruktīvi un pragmatiski novērtēt situāciju un tad jau padoms pats atnāks.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

ТВ программа

Вторник, 14. август

Что пропустили?

01:05

Флэш

2 сезон, 21 серия. 2015. g.

02:00

Флэш

2 сезон, 22 серия. 2015. g.

13:25

Повтор

Кухня

1 сезон, 5 серия. 2012. g.

13:55

Повтор

Кухня

1 сезон, 6 серия. 2012. g.

19:55

Кухня

1 сезон, 7 серия. 2012. g.

20:25

Кухня

1 сезон, 8 серия. 2012. g.