Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 18. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Horoskops aunam

Neizrādīsi, bet iekšā šodien vārās aizkaitinājums un dusmas. Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, tā veselību sabojāsi.

Horoskops vērsim

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar perspektīviem sadarbības partneriem, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops dvīņiem

Šodien spēsi ātri un dabīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā kritiskā situācijā, viegli un nesāpīgi atradīsi pareizās durvis pa kurām izbēgt. Bēgot neatstāj aiz sevis svarīgus dokumentus vai citus pierādījumus.

Horoskops vēzim

Šajā dienā turi acis un ausis uz kātiņiem, jo ir jāķer norādes un zīmes. Zīmes var būt visdažādākās, bet tās norādīs uz pogām, kuras jāspiež, lai sakārtotu materiālo sfēru un to, kā uzlabot savu materiālo stāvokli.

Horoskops lauvai

Tev daudz kas atļauts šodien. Brīvi izteikt uzskatus, paust savu ticību vai pierādīt tās maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops jaunavai

Vēlme paspīdēt un apburt ar skaistu runāšanu var nepiepildīties. Šodien sevi jāpierāda ar reāliem darbiem. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots vai aizvainots.

Horoskops svariem

Sirds lietu kuluāros notiks slepenas vienošanās un izteikti solījumi, kurus būs grūti realizēt. Visas šīs darbības piešķir dzīvei kārdinošas nianses, tikai svarīgi ir neaizmirst par ētiku.

Horoskops skorpionam

Neizšķied naudu nepiemērotām precēm, rīt nožēlosi muļķīgos pirkumus. Labāk ziedo savu vai radinieku bērnu izglītībai. Tavā dienas ceļā būs norādes, kurām vajadzētu sekot.

Horoskops strēlniekam

Galīgos lēmumus nepieņem, tiltus un kalnu pārejas arī šodien nespridzini. Cik nu tavos spēkos, izmanto apvadceļus un izvairies no tiešām konfrontācijām. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši ticību.

Horoskops mežāzim

Darbā var perināt nākotnes ilgtermiņa plānus, kurus noteikti vajag pieskaņot savai dzīves filosofijai un vērtībām. Pret savu pārliecību gan nebūtu ieteicams airēt, jo tas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, nolasīt un saprast Visuma un cilvēku sūtītās zīmes. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops zivīm

Viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs tāpēc noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā sirdī būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām un vismazāk jau no darba.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

ТВ программа

Воскресенье, 14. январь

07:10

Ешь и худей

Россия, Кулинарное шоу, 2010

Похудеть хотят все. Как – не знает никто. Таблетки. Диеты. Спорт. Голодание. Всё это в лучшем случае не работает, в худшем – вредит здоровью. Все. Больше никакой борьбы с собой. Красота и здоровье тре

Ешь и худей

Похудеть хотят все. Как – не знает никто. Каждый пытается найти свой вариант. Таблетки. Диеты. Спорт. Голодание. Всё это в лучшем случае не работает. В худшем – вредит здоровью. Неужели для того, чтобы оставаться в форме, надо так себя мучить? Неужели надо навсегда отказаться от шоколада? Все. Больше никакой борьбы с собой. Красота и здоровье требуют не жертв, а знания своего тела. И законов, по которым оно существует. Поэтому не диеты, а здоровое питание. Не лист салата, а любимая еда. И для того чтобы доказать, что худеть можно, не ограничивая себя ни в чём, Лера Кудрявцева собрала команду своих друзей – Юлю-диетолога и Алексея – шеф-повара. Теперь они вместе готовят на Лериной кухне легкие, но очень вкусные блюда и даже десерты, вдвое уменьшая их калорийность. За пользу для здоровья отвечает Юля – врач-диетолог. За вкус – шеф-повар Лёша. Лера – изобретает новые рецепты, учится готовить и общается с гостями.

08:50

Повтор

Наша Russia

Россия, юмористическая программа, 2010

09:20

Повтор

Наша Russia

Россия, юмористическая программа, 2010

12:40

Кинг Конг

США Боевик, триллер, блокбастер, ремейк 2005 / 12+

16:05

Кадры

США комедия, 2013. г. / 12+

21:00

Интерстеллар

США, Великобритания, Канада, Исландия фантастика, 2014. г. / 12+

02:00

Stand up

Россия Юмористеское шоу