Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vērsim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops lauvai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops jaunavai

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops svariem

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops skorpionam

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

Horoskops zivīm

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Новости

«БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ». НОВЕЙШИЙ - 19 СЕЗОН!

«БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ». НОВЕЙШИЙ - 19 СЕЗОН!

Существуют ли в мире люди с паранормальными способностями? Почти никто не знает этого доподлинно. Но шоу «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» предоставляет каждому шанс самостоятельно разобраться в этом.

Мастершеф. Дети. 2 сезон - Страсти закипают!

Мастершеф. Дети. 2 сезон - Страсти закипают!

Ученые убеждают нас, что еда это в первую очередь энергия, необходимая нам для жизни. Но настоящие гурманы знают, что еда — это не только питание, но и отличный способ поднять себе настроение и получить удовольствие. Настоящие мастера своего дела вытворяют с едой удивительные вещи. Самые обычные продукты они превращают в произведения искусства.

Именно поэтому после необыкновенно успешного старта приглашаем зрителей на второй сезон уникального кулинарного шоу «МАСТЕРШЕФ. ДЕТИ».

«ОТЕЛЬ ЭЛЕОН» - больше, чем кухня!

«ОТЕЛЬ ЭЛЕОН» - больше, чем кухня!

«Игра престолов» по-русски, охотники за миллионами, сербские страсти и африканские интриги – в премьере комедийного сериала «ОТЕЛЬ ЭЛЕОН» ЭКШНометр зашкаливает! Теперь на смену придирчивым клиентам ресторана «Victor» пришли сумасшедшие постояльцы отеля, горничные-каратистки и олигархи-гангстеры.

«ПРАВИЛА МОЕЙ КУХНИ». Жаркие кулинарные бои!

«ПРАВИЛА МОЕЙ КУХНИ». Жаркие кулинарные бои!

Австралия. Штат против штата. Соревнующиеся команды борются за звание лучших поваров и за приз в сто тысяч долларов! 15 ноября на канале 3+ стартует нашумевшее кулинарное реалити-шоу «ПРАВИЛА МОЕЙ КУХНИ». Всё, абсолютно всё здесь имеет значение: и вкус, и сервировка, и тончайшие вина!

«УГАДАЙ МОЙ ВОЗРАСТ». А ты сумеешь?

«УГАДАЙ МОЙ ВОЗРАСТ». А ты сумеешь?

Практически каждый хотя бы раз в жизни испытывал дискомфорт, когда ему нужно было сказать, сколько лет мужчине или женщине, стоящим перед ним. В такой ситуации страшно ошибиться, назвать цифру больше реальной.

Но неправильный ответ для конкурсантов нового шоу-головоломки «УГАДАЙ МОЙ ВОЗРАСТ» будет караться не только косыми взглядами, но и денежными потерями!

В новом захватывающем шоу-игре «УГАДАЙ МОЙ ВОЗРАСТ» в битве за денежный приз 250 000 рублей (около 3 250 евро) двум участникам предстоит решить только одну задачу: определить точный возраст шести незнакомцев, которых они раньше никогда не видели!