Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 26. aprīlis

Alīna, Sandris, Rūsiņš

Horoskops aunam

Dažu cilvēku tev adresētie vārdi būs grūti izprotami. Tas tevī var radīt diskomforta sajūtu, jo nespēsi visu kontrolēt un paredzēt. Nekļūsti aizdomīgs un nenoslēdzies sevī.

Horoskops vērsim

Šodien būsi citu aprūpētājs un aizstāvis. Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz apvainots, nesaprasts vai aizvainots. Tas liecina par to, ka nedari vai nedzīvo saskaņā ar savu pārliecību.

Horoskops dvīņiem

Darbā būsi fokusēts un šodien jau spēsi darboties vismaz trešajā ātrumā, kas ir izcila kombinācija lielu projektu un radošu plānu gatavošanai. Tikai neiznieko laiku maznozīmīgās lietās un mācies deleģēt pienākumus.

Horoskops vēzim

Novērtēsi precīzu informāciju, labu padomu un draudzīgu kritiku. Izstarosi mieru un harmoniju un tā radīsi drošības sajūtu citiem. Neatliec braucienu, sarunu vai tikšanos uz citu laiku. Šīs lietas jānokārto šodien.

Horoskops lauvai

Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies. Iespējami darba komandējumi, kuros iepazīsies ar cilvēkiem, kas nākotnē varētu sagādāt tev kādu siltu vietiņu, tomēr necenties nedabīgi steidzināt notikumus.

Horoskops jaunavai

Notikumus nevajag steidzināt, pat ja tas rada iekšēju diskomforta sajūtu. Bez liekas kņadas un iedziļinoties dari visu pēc kārtas. Atvēli kādu brīdi klusumam un vienatnei.

Horoskops svariem

Šodien nekādu pārmērību un izvairies no pārpūles. Vislabākais ieteikums ir atpūsties un parūpēties par savu veselību, labo izskatu, radošām nodarbēm vai mazām privātām lietām.

Horoskops skorpionam

Partnerattiecībās emocijas atdzīvosies un pieņemsies spēkā, pie kam - ļoti jaudīgi. Būsi patīkami iecietīgs pret citu trūkumiem. Domas vedinās uz baļļošanos un tusēšanu, ja ne šodien, tad rīt noteikti.

Horoskops strēlniekam

Šodien kļūsi nesalīdzināmi ātrāks un atvērtāks komunikācijai. Mentālās un arī radošās aktivitātes būs skaidras un konkrētas, bez apziņas aptumšošanas un sevis žēlošanas brīžiem.

Horoskops mežāzim

Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi estētiskie un garīgie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā ar aizsietām acīm, tikai skaidra izpratne par notiekošo var sniegt pozitīvus risinājumus.

Horoskops ūdensvīram

Jāsaņemas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet redzēt lielo problēmu. Vēlreiz pārdomāsi kāda cilvēka senāk izteiktu piedāvājumu.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā mājā būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu finansiālo palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Новости

«ИМПРОВИЗАЦИЯ». 2 сезон – ещё смешнее!

«ИМПРОВИЗАЦИЯ». 2 сезон – ещё смешнее!

Первый сезон юмористического шоу «ИМПРОВИЗАЦИЯ» сразу же завоевал зрительскую любовь и высокие рейтинги. Успех проекта был гарантирован не только тем, что ведущим шоу стал харизматичный Павел Воля, обладающий неподражаемым чувством юмора, но и самой концепцией: в каждом выпуске нет сценария, а действие разворачивается только по ходу импровизаций участников-актеров. Заготовленных шуток в шоу «ИМПРОВИЗАЦИЯ» нет. И благодаря этому все происходящее на сцене становится только более смешным.

Состав команды остался прежним: Арсений Попов, Дима Позов, Сергей Матвиенко и Антон Шастун. Их умение выкручиваться из любой ситуации, кроме ведущего, проверяют также и звезды российского кино и шоу-бизнеса.

«БЕРЕМЕННЫЕ» - самые счастливые?

«БЕРЕМЕННЫЕ» - самые счастливые?

Как готовиться к предстоящему материнству? Какие трудности придется преодолеть будущей маме? Что носить и как питаться, нужно ли ограничивать физические нагрузки и как поддерживать себя в форме — эти вопросы заботят каждую женщину, находящуюся в положении. В новом реалити-шоу «БЕРЕМЕННЫЕ» - об этом и многом другом расскажут звезды.

Комедийный сериал с характером

Комедийный сериал с характером

Канал 3+ решил не ограничиваться одним днем празднования главного дня всех дам и дарит своим зрительницам премьеру комедийного сериала «ВЫ ВСЕ МЕНЯ БЕСИТЕ», который будет целиком показан с понедельника по пятницу.

«СУПЕРМАМОЧКА» – понравится и папам!

«СУПЕРМАМОЧКА» – понравится и папам!

Быть мамой непросто, а быть супермамой — ещё сложнее! Но участницы нового шоу не боятся сложностей. Как стать хорошей матерью, давая ребенку максимум любви и при этом не забывая о собственных интересах? Ответ на этот актуальный для всех современных женщин вопрос можно найти в новом шоу «СУПЕРМАМОЧКА».

Брак – это не страшно!

Брак – это не страшно!

Еще недавно они учились в «Универе», но студенческая жизнь подошла к концу и пора взрослеть, создавать семью и заводить детей. Именно так и сделали Саша и Таня, ставшие молодым родителями. С 28 февраля на телеканале 3+ появятся такие любимые зрителями «САШАТАНЯ» с Андреем Гайдуляном и Валентиной Рубцовой в главных ролях.