Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 21. augusts

Janīna, Linda

Horoskops aunam

Tevi neviens nevarēs apturēt pašizpausmes un brīvības apliecinājumos. Tava personība šodien necietīs nekādus limitus un ierobežojumus. Ja kritizēs tavu viedokli, lepni pacelsi savu salmu hūti vai vainadziņu un aiziesi.

Horoskops vērsim

Tevi vilks uz romantiku un estētiski baudāmu saskarsmi ar līdzcilvēkiem. Privātās tikšanās būs iekrāsotas ar savstarpēju rīvēšanos un knosīšanos, bet, ja varēsi izvairīties no fundamentālo un nopietno jautājumu cilāšanas, gaisotni varēsi uzturēt patīkami remdenu.

Horoskops dvīņiem

Ja tevi nopietni aizrāvis kāds apbrīnojams cilvēks, nedrīksti esošās attiecības pārtraukt pēkšņi, neatstājot iespēju atgriezties un visu nokārtot. Tas attiecas arī uz darba saistībām un kopīgiem biznesa projektiem.

Horoskops vēzim

Šodien šķirsies no naudas un uzkrājumiem, sedzot aizdevumus vai norēķinoties par ģimenes locekļiem sniegtajiem pakalpojumiem. Darba partneri var pieprasīt savu daļu vai procentu maksājumus.

Horoskops lauvai

Diena būs elektrizēta, tas nozīmē, ja tevī pašā būs paaugstināts spriegums, vari dabūt pa pirkstiem vai nervu galiem. Izlādēsies caur uzbudinātu rosīšanos, kas robežosies ar īpatnēju uzvedību vai reakciju pavisam ikdienišķās situācijās.

Horoskops jaunavai

Tu vari un tev vajadzētu uzņemties miertiesneša lomu, kura tev ļoti piestāvēs. Ar šādu rīcību vari būt ieguvējs karjeras kontekstā kā arī iegūt bonusus kā atsaucīga un rīcībspējīga personība.

Horoskops svariem

Kontaktēšanās ar cilvēkiem šodien būs iekšējas spriedzes pilna, kuru tev izdosies veiksmīgi noslēpt. Iekonservētās emocijas var uzrūgt un lauzīsies uz āru un kur gan citur kā mājās.

Horoskops skorpionam

Pat ar pārbaudītiem un rūdītiem sabiedrotajiem un partneriem iznāks izmest kādu pūku, nemaz nerunājot par jaunajiem un zaļajiem. Saturīga saruna ar draugu vai profesionālo mentoru var tevi sakārtot un nomierināt.

Horoskops strēlniekam

Baudu un skaistuma pasaulē šodien valdīs vitalitāte visās tās labajās un arī pavedinošajās izpausmēs. Gūsi baudījumu no saskarsmes ar mīļotajiem vai arī viens otru uzvilksiet un nervozēsiet.

Horoskops mežāzim

Mājas dzīve un darbs šodien nav savietojami jēdzieni. Rēķinies ar ļoti garām darba stundām, pārmetumiem mājās un loģisku vainas sajūtu. Jebkurā gadījumā nāksies izvēlēties starp profesionāliem panākumiem un ģimenes saskaņu.

Horoskops ūdensvīram

Šodien galvenais ir saglabāt līdzsvaru starp savām personīgajām profesionālajām interesēm un apkārtējo izrādīto spiedienu uz tevi. Tas būs svarīgi arī ģimenē un laulībā.

Horoskops zivīm

Piedzīvosi profesionālu cīkstēšanos un grūstīšanos uz karjeras kāpnēm. Ja tevi izaicinās, labākā taktika ir ļaut sāncensim izspēlēt visas savas kārtis, pašam nogaidot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Новости

«БАРЫШНЯ-КРЕСТЬЯНКА» - трудности ассимиляции

«БАРЫШНЯ-КРЕСТЬЯНКА» - трудности ассимиляции

Канал 3+ приглашает на продолжение оригинального проекта – реалити-шоу «БАРЫШНЯ-КРЕСТЬЯНКА». Суть проекта осталась неизменной: небогатая девушка из села и гламурная столичная дива поменяются всем: домами и работой, увлечениями и друзьями. В течении трех дней «крестьянке» можно будет ни в чем себе не отказывать, купаясь в роскоши, а вот «барышне» повезет гораздо меньше - ей придется практически копаться в грязи.

«СЕКРЕТНЫЙ МИЛЛИОНЕР». Он уже среди нас!

«СЕКРЕТНЫЙ МИЛЛИОНЕР». Он уже среди нас!

Они редко бывают на публике и не стремятся выставлять свою жизнь напоказ. Они - успешные бизнесмены, владельцы многомилионных состояний, главы крупных российских компаний и держатели контрольных пакетов акций. И они готовы поделиться своим состоянием с теми, кто действительно в этом нуждается.

«МАМОЧКИ-3». В поисках счастья

«МАМОЧКИ-3». В поисках счастья

Заключительный сезон русской вариации на тему «Секса в большом городе» подготовил множество сюрпризов. Трех неразлучных подруг — Аню, Юлю и Вику, жизнь которых резко поменялась после тридцати лет, ожидает тотальная перезагрузка: обретя материнское счастья, они с головой окунаются в личные проблемы.

«СТИЛЬ ЖИЗНИ С АНАТОЛИЕМ ЭЙНОМ» - Звёзды. Тренды. Досуг.

«СТИЛЬ ЖИЗНИ С АНАТОЛИЕМ ЭЙНОМ» - Звёзды. Тренды. Досуг.

Следишь за модой, стилем, яркими светскими событиями и звёздами Прибалтики и зарубежья? Популярнейшая авторская программа канала 3+ Эстония расширяет горизонты!

«СТИЛЬ ЖИЗНИ С АНАТОЛИЕМ ЭЙНОМ» предоставит возможность окунуться в сказочный мир путешествий, красоты, моды, а также позволит быть в курсе самых значимых светских и общественных событий, происходящих как в Прибалтике, так и во всем мире!

«КРЫША МИРА» - тихо шифером шурша…

«КРЫША МИРА» - тихо шифером шурша…

Скромный госслужащий Ярослав, предприимчивый авантюрист Миша и будущий дизайнер Оля случайно встречаются в Москве. Вместе молодые люди решают открыть свой бизнес – создать на месте унаследованной Ярославом огромной квартиры новый хостел с выходом на крышу и потрясающим видом на центр Москвы.