Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. jūlijs

Aleksis, Aleksejs, Alekss

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savu enerģiju investē izpalīdzot vai pakalpojot citiem. Vai tas būtu padoms kādam ģimenes loceklim vai kāds darbiņš drauga vai kaimiņa labā, viss tiks ieskaitīts tavu labo darbu sarakstā.

Horoskops vērsim

Mēģini izrauties no ierastā un pierastā apmierinājuma mākoņa. Aizbrauc uz vietām, kur nekad neesi spēris savu kāju vai vismaz savā ēdienkartē iekļauj kaut ko nekad nebaudītu un eksotisku.

Horoskops dvīņiem

Šodien izvairies no muļķīgiem un neko nepierādošiem riskantiem gājieniem. Ieteicams pārskatīt visas pēdējo dienu finanšu operācijas, maksājumus, čekus, jo var atklāties būtiskas kļūdas vai mahinācijas.

Horoskops vēzim

Šodien tiecies un meklē pozitīvas sajūtas, cilvēkus, iespaidos un bēdz no depresīvā un pesimistiskā. Dalīšanās ir veids kā tu palīdzēsi pats sev. Šodien tas dzīvei piešķirs jēgu un kādu smalkāku dimensiju.

Horoskops lauvai

Romantiska izvērsīsies šī diena. Varēsi izpausties mīlestības jomā izmantojot izdevību saskatīties ar kādu cilvēku vai arī no jauna iekvēlosies jūtas pret tavu esošo partneri.

Horoskops jaunavai

Šodien uzmanies no pārpūles, labāk iemērc kājas piemājas dīķī vai ezerā un veldzē savu sakarsušo ķermeni un garu. Vislabāk ir pabeigt visus uzsāktos darbus, bet nekam jaunam gan neķeries klāt.

Horoskops svariem

Tās izmaiņas tavā dzīvē, kuras tiks uzsāktas šodien, pēc kāda laika perioda liks atcerēties to sākumu un tu nemaldīgi zināsi teikt, ka tas sākās pēc jūlija mēness aptumsuma. Pamatu notikumu attīstībai centies ielikt drošu un stabilu.

Horoskops skorpionam

Šodien izvairies no citu cilvēku radītiem apgrūtinājumiem, jo itin viegli kļūsi neapmierināts. Vairies no sarunām, kuras tevi satrauks un sakritīs uz nerviem. Labāk parakņājies sevī uz atrodi sava rūgtuma sakni.

Horoskops strēlniekam

Šodien būtu ieteicams pakavēties pagātnē. Tava šī brīža situācija, lai kāda arī tā nebūtu, ir to lēmumu rezultāts, kurus tu pieņēmi vakar vai pirms neilga laika. Ja tavā dzīvē ir kas tāds, ko vēlies mainīt, bet nevarēji šim solim saņemties, dari to šodien.

Horoskops mežāzim

Ļoti sazemēta diena gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Iespējams, tā pat ir labāk, lai akumulētu spēkus briestošajiem negaisiem. Un spēku var iegūt tiešā saskarē ar zemi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vairāk par citām izpausmēm parādīsies tava ietiepība un nevēlēšanās kādam pakļauties. Tikai tāpēc, ka ideja vai doma nav radusies tavā galvā, to nepadara par muļķīgu un nekam nederīgu. Vērtējumus formulē piesardzīgi.

Horoskops zivīm

Šodien neslēp savu dabas doto intuīciju. Nekādā gadījumā neatmet ar roku darbiem vai problēmām, kurus nevar pieveikt ar pirmo piegājienu. Vari sagaidīt palīdzību to pat nelūdzot un negaidot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Новости

1 ИЮНЯ – ДЕНЬ МУЛЬТФИЛЬМОВ 3+!

1 ИЮНЯ – ДЕНЬ МУЛЬТФИЛЬМОВ 3+!

Чего больше всего на свете ждут дети? Подарков? Веселья? Каникул? А может быть мультиков? Но ведь можно получить все и сразу!

Канал 3+ дарит юным зрителям увлекательную спецпрограмму! И объявляет 1 июня днём мультфильмов! В субботу, 1 июня смотрите лучшие мультики с 9 утра и почти до 10 часов вечера на канале 3+!

«ПАПА ПОПАЛ-7» - самый забавный сезон!

«ПАПА ПОПАЛ-7» - самый забавный сезон!

Утомил быт? А муж не помогает и не ценит? Не уделяет должного внимания детям и предпочитает проводить всё время не с телевизором, компьютером или друзьями? Специально для таких семей создан уникальный проект «ПАПА ПОПАЛ», который уже заполучил армию поклонниц – мам, которые мечтают хоть немного отдохнуть.

МАЙСКИЕ ПРАЗДНИКИ С ПЛЮСОМ!

МАЙСКИЕ ПРАЗДНИКИ С ПЛЮСОМ!

Канал 3+ приглашает провести Майские праздники дружно и весело! С 4 по 6 мая тебя ждет особая праздничная спецпрограмма, которая создаст незабываемое настроение с плюсом!

ПАСХАЛЬНЫЕ КАНИКУЛЫ С ПЛЮСОМ!

ПАСХАЛЬНЫЕ КАНИКУЛЫ С ПЛЮСОМ!

Канал 3+ приглашает провести Пасхальные выходные дружно и весело! Уже с 19 и до 22 апреля тебя ждет особая праздничная спецпрограмма! 15 фильмов на любой вкус из Голливуда и России, 3 полнометражных мультфильма, лучшие шоу – весь этот неповторимый коктейль создаст незабываемое настроение с плюсом!

«ИНТЕРНЫ» - лучший антидепрессант на телевидении!

«ИНТЕРНЫ» - лучший антидепрессант на телевидении!

Весенний авитаминоз? Канал 3+ приготовил вам убойную дозу смехотерапии! А выдавать её с понедельника по четверг будет лучшие специалисты – «ИНТЕРНЫ»!  Главный медицинский сериал из России собрал истории из практики и личной жизни сотрудников одной больницы. Четыре молодых врача готовятся стать настоящими профессионалами. Для этого им необходимо пройти последнюю стадию обучения – интернатуру.  И вот поросль выпускников: «блатной» мажор, самоуверенный отличник, апатичный тугодум и самоотверженная девушка, – отправляются постигать врачебное искусство под руководством язвительного доктора Быкова.