Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 24. februāris

Diāna, Dina, Dins

Horoskops aunam

Tevi būs ļoti personīgi skārušas valsts politiski ekonomiskajā telpā notiekošās batālijas, tāpēc ar lielu entuziasmu ķersies pie visas pieejamās informācijas pētīšanas. Īpaši iedziļināsies sazvērestības teorijās. Brīnišķīga sestdienas nodarbe!

Horoskops vērsim

Nesenās problēmas šodien tev šķitīs mazsvarīgas un aktualitāti zaudējušas. Veiksmīga diena, lai sakārtotu domas un ļautos kādai kulturālai izklaidei, kas neprasa pārāk lielu piepūli, ja nu vienīgi nomodu.

Horoskops dvīņiem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien atpūšas, tāpēc tam vajag pienācīgu klusumu un mieru.

Horoskops vēzim

Mājas solī arī tāds rāmais status quo. Ļaušanās plūsmai un iesāktā turpinājums. Šodien nevajadzētu veikt lielākus pirkumus vai investēt jaunos apģērbos. Arī pārrunas partneri par saimniecības naudas izdevumiem nesolās būt auglīgas.

Horoskops lauvai

Attiecībās pūtīs lēni vēji, kuri noskaņos uz samierināšanos, piedošanu un izlīgumu. Ja tev nav jāizlīgst un viss ir forši, izbaudi šo miera brīdi ar savu vislabāko.

Horoskops jaunavai

Ja šodien vēlies risināt naudas jautājumus, atceries, ka labākais, ko panāksi ir uzklausīšana. Bet sacītais makā nekrīt. Tāpēc netērē laiku skaidrošanai, bet veic nelielu auditu savos kontos, kabatās un makā. Paskaties, kāds ir sausais atlikums.

Horoskops svariem

Lai šodienas aktivitātēm būtu kāda jēga, ņem vērā un rēķinies ar citu viedokli. saimnieciskajās gaitās nerēķinies ar tiešu atbalstu un atklātu dialogu. Visa komunikācija notiks tādos pusvārdos, bet liec aiz auss arī šīs nelielās norādes.

Horoskops skorpionam

Entuziasms un cīņas spars būs krietni vien mazinājies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā uzvarētāja lauri.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Noteikti izmanto šo laiku dažādu e-pastu un vēstuļu pabeigšanai, kas tev ies no rokas. Pasīvā gaisotne attiecībās, ļaus tev pabūt vienam un pievērsties mācībām un redzes loka paplašināšanai.

Horoskops ūdensvīram

Pārāk liela atslābināšanās nesanāks, jo tavu darbu un uzdevumu saraksts ir neticami garš. Ja neaizmigsi pirms vakariņām, vari iegūt otro elpu un iedvesmu relaksējošai kopā būšanai ar saviem tuvajiem.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies un pacenties, bet atceries, ka darāmā jēga ir svarīgāka par procesu. Tāpēc mierīgu garu čubinies un krāj spēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Новости

Приключения американца в России

Приключения американца в России

Комедийный проект от создателей хита «Кухня» - сериал «КАК Я СТАЛ РУССКИМ» рассказывает о путешествии американца в суровую и неизвестную ему страну.

Больше, чем кухня!

Больше, чем кухня!

«Игра престолов» по-русски, охотники за миллионами, сербские страсти и африканские интриги – в премьере комедийного сериала «ОТЕЛЬ ЭЛЕОН» ЭКШНометр зашкаливает! Теперь на смену придирчивым клиентам ресторана «Victor» пришли сумасшедшие постояльцы отеля, горничные-каратистки и олигархи-гангстеры.

 

Неделя русского кино на канале 3+! 23-29 октября

Неделя русского кино на канале 3+! 23-29 октября

Вечера всё длиннее, погода всё дождливее и настроение неважное? Канал 3+ знает, как бороться с осенней хандрой! Мы предлагаем убойную дозу лекарства от плохого настроения – специальную неделю лучшего русского кино. С 23 по 29 октября каждый будний день в 9 вечера новейшие фильмы на любой вкус!

 

Страсти закипают!

Страсти закипают!

Ученые убеждают нас, что еда это в первую очередь энергия, необходимая нам для жизни. Но настоящие гурманы знают, что еда — это не только питание, но и отличный способ поднять себе настроение и получить удовольствие. Настоящие мастера своего дела вытворяют с едой удивительные вещи. Самые обычные продукты они превращают в произведения искусства.

Именно поэтому после необыкновенно успешного старта запускается второй сезон уникального кулинарного шоу «МАСТЕРШЕФ. ДЕТИ».

 

Есть ли жизнь после родов?

Есть ли жизнь после родов?

Остроумный и жизненный сериал «МАМОЧКИ» от продюсеров ТВ-хита «Кухня» рассказывает о всех трудностях и радостях материнства, и ставит во главу угла риторический вопрос «Есть ли жизнь после родов?».

Три лучшие подруги, три прекрасные девушки – Аня, Юля и Вика еще недавно вместе ходили по клубам и отрывались на всю катушку, даже не задумываясь о последствиях. Но время прошло, героини достигли тридцатилетнего рубежа, и жизнь каждой из них стала другой.