YouTube panāk vienošanos ar neatkarīgajām ierakstu kompānijām

0 komentāri

ASV interneta gigantam Google piederošā vietne YouTube panākusi vienošanos ar neatkarīgajām ierakstu kompānijām par to mūzikas izmantošanu topošajā YouTube mūzikas straumēšanas pakalpojumā, trešdien vēsta laikraksts Financial Times.

Atsaucoties uz situāciju pārzinošiem avotiem, Financial Times vēsta, ka vienošanos ar mūzikas izplatīšanas tiesību aģentūru Merlin izdevies panākt pēc vairākus mēnešus ilgušām pārrunām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa, Merlin pagaidām atsakās komentēt laikraksta publiskoto informāciju.

YouTube jau iepriekš bija panākusi vienošanos ar lielajām ierakstu kompānijām, kas pārstāv 95% mūzikas industrijas.

Savukārt Merlin, kas pārstāv vairāk nekā 20 000 ierakstu kompāniju no 39 valstīm, līdz šim neatbalstīja vienošanos ar YouTube.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas