YouTube laiž klajā bērniem īpaši pielāgotu versiju YouTube Kids

0 komentāri
YouTube laiž klajā bērniem īpaši pielāgotu versiju YouTube Kids
Foto: REUTERS/SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

Video dalīšanās vietne YouTube laiž klajā īpaši bērniem pielāgotu tās versiju. Šā soļa mērķis – padarīt YouTube lietošanu mazajiem interneta mīļiem drošāku.

Lietojumprogrammā YouTube Kids vecāki varēs kontrolēt, kādi video tajā tiek lejupielādēti un līdz ar to pieejami apskatei. Tāpat vecāki varēs kontrolēt, cik ilgi bērni skatās video, kā arī izslēgt video meklēšanas iespēju.

YouTube Kids ievietotais saturs sadalīts vairākās kategorijās, piemēram, Šovi, Mūzika, Mācīšanās un Izziņa. Lietotāji varēs meklēt sev interesējošās tēmas.

Aplikācija būs bez maksas, taču tā darbosies tikai Android operētājsistēmas ierīcēs. Atgādinām, ka vietne YouTube ir tehnoloģiju milža Google produkts.

Jaunā lietotne YouTube Kids darbosies atsevišķi no visiem pieejamās YouTube vietnes un sākotnēji būs pieejama tikai ASV tirgū. Taču kompānijas pārstāvju teiktais liek noģist, ka drīzumā tā varētu būt pieejama arī Eiropā.

“Bērnu drošība internetā bērnu aizsardzības jomā mūsu paaudzei ir lielākais izaicinājums. Tādēļ YouTube Kids ir labas ziņas,” pēc YouTube paziņojuma sacīja bērnu labdarības organizācijas NSPCC pārstāvji.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas