YouTube laiž klajā bērniem īpaši pielāgotu versiju YouTube Kids

0 komentāri

Video dalīšanās vietne YouTube laiž klajā īpaši bērniem pielāgotu tās versiju. Šā soļa mērķis – padarīt YouTube lietošanu mazajiem interneta mīļiem drošāku.

Lietojumprogrammā YouTube Kids vecāki varēs kontrolēt, kādi video tajā tiek lejupielādēti un līdz ar to pieejami apskatei. Tāpat vecāki varēs kontrolēt, cik ilgi bērni skatās video, kā arī izslēgt video meklēšanas iespēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

YouTube Kids ievietotais saturs sadalīts vairākās kategorijās, piemēram, Šovi, Mūzika, Mācīšanās un Izziņa. Lietotāji varēs meklēt sev interesējošās tēmas.

Aplikācija būs bez maksas, taču tā darbosies tikai Android operētājsistēmas ierīcēs. Atgādinām, ka vietne YouTube ir tehnoloģiju milža Google produkts.

Jaunā lietotne YouTube Kids darbosies atsevišķi no visiem pieejamās YouTube vietnes un sākotnēji būs pieejama tikai ASV tirgū. Taču kompānijas pārstāvju teiktais liek noģist, ka drīzumā tā varētu būt pieejama arī Eiropā.

”Bērnu drošība internetā bērnu aizsardzības jomā mūsu paaudzei ir lielākais izaicinājums. Tādēļ YouTube Kids ir labas ziņas,” pēc YouTube paziņojuma sacīja bērnu labdarības organizācijas NSPCC pārstāvji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas