Viens no TeliaSonera scenārijiem paredz pārdot tai piederošās Lattelecom un LMT akcijas

0 komentāri

Viens no Skandināvijas telekomunikāciju milža TeliaSonera Latvijas valdībai piedāvātajiem scenārijiem pieļauj arī tam piederošo SIA Lattelecom un SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) akciju pārdošanu, otrdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Kā raidījumam atzina ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), otrs paredz, ka par līdzvērtīgu cenu valsts pārdod savas akcijas un TeliaSonera kļūst par vienīgo abu uzņēmumu īpašnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt trešais scenārijs paredz apvienot abus uzņēmumus.

Ekonomikas ministre līdz šim ir atbalstījusi valsts kontroles saglabāšanu abos uzņēmumos, taču TeliaSonera piedāvājums tiks vērtēts.

”Es domāju, ka eksperti izvērtēs šos priekšlikumus, un attiecīgi valdība lems tālāk. Bumba atkal ir valdības pusē. Šoreiz gan valdībai jāpieņem lēmums, ko darām, nedarām, ja darām, kurš ir valdībai interesantais un izdevīgais modelis,” teica Reizniece-Ozola.

Ministre lūgusi Privatizācijas aģentūru sagatavot vērtējumu, lai to skatītu ministru darba grupa un tad iesniegtu valdībā. No Latvijas puses ”TeliaSonera” gaida ātru atbildi – jau līdz janvāra vidum.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas