Viens no pirmajiem Apple datoriem pārdots izsolē par rekordcenu

0 komentāri

Viens no pirmajiem ASV kompānijas Apple datoriem trešdien, 22. oktobrī, pārdots izsolē Ņujorkā par 905 tūkstošiem ASV dolāru. Tas kļuvis par visdārgāko datortehnikas relikviju pasaulē.

Dators Apple-1, ko Stīvs Vozņaks 1976. gadā pašrocīgi uzbūvēja Apple līdzdibinātāja Stīva Džobsa garāžā vai viņa māsas guļamistabā, tika pārdots Bonhams zinātnes vēstures objektu izsolē par cenu, kas gandrīz divkārt pārsniedza izsoles sākumcenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo datoru nopirka Henrija Forda muzejs Mičiganas štata Dīrbornas pilsētā.

Izsolē pārdotais dators bija izcili labā stāvoklī, atzina izsoles vecākā speciāliste Kasandra Hetone.

Dators tika pārdots kopā ar neskartu mātesplati, senu tastatūru, Sanyo monitoru, strāvas avotu koka kastē un divām perfokaršu paketēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas