Vidējai mājsaimniecei Gmail ir pārāk sarežģīts, uzskata Inbox līdzīpašnieks

6 komentāri

”Latvijā Gmail ir aptuveni trīs reizes mazāks par mums un mazāks arī par Mail.ru. Vidējai mājsaimniecei Gmail ir par sarežģītu, tas ir specifisks produkts,” tā Latvijas e-pastu servisa Inbox līdzīpašnieks Andris Griķis atzinis intervijā izdevumam Ir.

”Mums ir divreiz lielāka pastkastīte par Gmail, divreiz lielāks atļautais e-pasta pielikumu apjoms, galu galā, mūsu serveri atrodas Latvijā, viss vienkārši ātrāk strādā,” A. Griķis noraidīja bažas, ka Gmail Latvijā rada draudus pašmāju Inbox.

Jau iepriekš ziņots, ka Latvijā populārākā interneta vietne ir Google, savukārt Inbox ierindojas otrajā vietā 30,7% jeb 519 tūkst. lielu auditoriju. Trešajā vietā ir vietne YouTube.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Elvijs
  0

  Elvijs

  Kā g-mail piekritējs varu piekrists apgalvojumam, ka astoņdesmito gadu cilvēkiem ir pagrūti piešauties g-mailam, bet pietiek ar vienkārši vēlmi izmēģināt ko jaunu un izdodās. Ar laiku šis apgalvojums vairs nedarbosies, jo cilvēks vienkārši attīstās.

  09.01.2015 03:26

 • len
  0

  len

  piekriitu

  07.01.2015 12:51

 • len
  0

  len

  Gmailaa spams naak retaak un mazaak nekaa inboxaa....Inbox ir nepaarspeejams!

  07.01.2015 12:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas