Vērienīgs hakeru uzbrukums ASV; nozog datus četriem miljoniem ierēdņu

0 komentāri

Amerikas Savienotās Valstis piedzīvojušas vērienīgu kiberuzbrukumu. Hakeri uzlauzuši datubāzi un nozaguši teju četru miljonu bijušo un esošo ASV ierēdņu personīgos datus.

Uzbrukums bijis vērsts pret ASV Personāla vadības biroju, kas izsniedz drošības pielaides, apkopo un uzglabā datus par visiem valdības darbiniekiem. Šobrīd tiek veikta vērienīga izmeklēšana, bet ASV drošības dienesti pieļauj, ka uzbrukums nāk no Ķīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vērienīgais uzbrukums noticis dažas dienas pēc tam, kad ASV Senāts nevienojās pagarināt pretterorisma likuma normas, kas ļāva ASV Nacionālajai Drošības aģentūrai veikt apjomīgu telefonsarunu datu vākšanu par visiem iedzīvotājiem.

Šobrīd izmeklēšanas nolūkos plašāka informācija netiek sniegta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas