Valsts spējas novērst kibernoziegumus nav tik labas kā gribētos

0 komentāri

Daži Saeimas deputāti šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē pauda pārliecību, ka ir jāvēršas pie valdības ar aicinājumu palielināt finansējumu kibernoziegumu apkarošanai.

Ar šādu ierosinājumu klajā nāca deputāts Jānis Ādamsons (S). Ādamsons vērsa uzmanību, ka ik gadu janvārī komisijas sēdē tiek apspriesta situācija kibernoziegumu apkarošanā, taču problēmām risinājums netiek rasts. Tāpēc viņš rosināja sūtīt vēstuli valdībai, kurā tiktu prasīts finansējuma palielinājums, lai stiprinātu iestādes kapacitāti cīņā ar kibernoziegumiem. Atbalstu šai idejai izteica arī deputāts Veiko Spolītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) priekšnieks Gatis Gudermanis sēdē informēja, ka 4.nodaļai, kura nodarbojas ar kibernoziegumu apkarošanu, autortiesību un blakustiesību aizsardzību, nepieciešami 15 jauni darbinieki, lai iestādei būtu pietiekama kapacitāte. Savukārt nodaļas priekšnieka amata pienākumu izpildītājs Aleksandrs Bespalovs piebilda, ka pašlaik nodaļā ir desmit amatpersonas, no kurām katrai ir jāstrādā ar apmēram 20 krimināllietām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas