Valsts iestāžu darba novērtēšanas aplikācija Futbols saņem ANO atzinību

0 komentāri

Valsts kancelejas izstrādāta mobilā aplikācija Futbols, kas piedāvā novērtēt valsts iestāžu darbu, Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) rīkotajā mobilo lietotņu konkursā World Summit Award Mobile (WSA Mobile) ierindota starp 40 labākajām pasaulē, savukārt kategorijā m-Valdība un līdzdalība atzīta par vienu no piecām labākajām lietotnēm.

Lietojumprogramma piedāvā iespēju novērtēt valsts iestāžu darbu, saņemto pakalpojumu kvalitāti un sniegt ieteikumus iestāžu darba uzlabošanai, ziņot par nepilnībām. Tāpat Futbols apkopojis dažādu valsts iestāžu darba laikus un kontaktinformāciju.

Mobilo aplikāciju Futbols Valsts kanceleja izstrādāja sadarbībā ar aģentūru CUBE un nozaru pārstāvjiem Zigurdu Zaķi un Voldemāru Dūdumu, kā arī fotogrāfu Nilu Vilni. Pateicoties ekspertu iedrošinājumam kampaņā Piespēlē, lai būtu labāks rezultāts! galvenie tēli bija reāli valsts pārvaldē strādājoši darbinieki.

Aplikācija ir pieejama Android un iOs mobilo ierīču lietotājiem un ir bez maksas.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Foto: mazaksslogs.gov.lv/futbols

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas