Uzsprāgst kārtējais Samsung telefons

24 komentāri

”Neticēju, kamēr tas nenotika ar mani! Uzsprāga telefons, stāvot uz galdiņa. Bail iedomāties, kas ar mani būtu, ja tajā brīdī būtu runājusi pa telefonu! Iesaku nepirkt ‪#‎samsung‬ telefonus, ja negribat palikt ar sakropļotu seju,” tā savā Facebook profilā raksta telefona īpašniece.

Telefona īpašniece arī norāda, ka elektrības kontaktos viss bijis kārtībā. ”Telefons nebija pat līdz galam uzlādējies, un ar spriegumu kontaktos ari viss bija ok, pēc tam atbrauca elektriķi un pabaudīja.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
FOTO: Laura Skurule

FOTO: Laura Skurule

24 komentāri

TOP komentāri

 • Cukurins
  0

  Cukurins

  Vot baigie brinumi!!! Nevajag atstat programas neaizvertas! Velpietam pie ladetaja pieslegtu telefonu! Programa njem energiju un batarija netiek gala + vel ladetajs dod jaudu!

  12.12.2014 18:13

 • gabriels
  0

  gabriels

  man galaxy mini man nav bail bet ne tikai samsung sprakst un netikai tas modelis tāpēc visiem jābaidās

  01.12.2014 20:43

 • gabriels
  0

  gabriels

  vai ne

  01.12.2014 20:38

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas