“Twitter” sūdz tiesā ASV valdību

0 komentāri

Saistībā ar spiegošanu mikroblogu vietne “Twitter” iesūdzējusi tiesā Amerikas Savienoto Valstu (ASV) valdību. “Twitter” pieprasa ASV turpmāk aizsargāt lietotāju privāto informāciju.

“Twitter” pārstāvji atklāj, ka ASV Valsts departaments vairākkārt pieprasījis privātus vēstījumus, kontaktinformāciju, IP adreses un personiskas detaļas par vairākām personām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Twitter” vadība norāda, ka vietnei ir svarīgi, lai lietotāji justos droši, taču diemžēl ASV valdība bieži vien pārkāpjot personu datu aizsardzību.

Iepriekš ASV drošības dienesti vairākkārt likuši mikroblogu vietnei “Twitter” sniegt datus par vairāku kontu turētājiem. Konkrētie gadījumi bijuši saistīti ar personām, kuras kontaktējušās ar pretrunīgi vērtētās vietnes “WikiLeaks” aktīvistiem. Toreiz ASV noraidīja “Twitter” argumentu par personu runas brīvības un privātās dzīves neaizskaramības pārkāpumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas