Twitter lietotāju skaits samazinājies, akcijas cena krīt

1 komentārs

Mikroblogošanas vietnes Twitter lietotāju skaita samazināšanās atstājusi ietekmi uz kompānijas akciju vērtību. Kompānijas akcijas piedzīvojušas jaunu vērtības kritumu.

Kopš kompānijas Twitter akcijas kotējas biržā, uzņēmumam nav bijusi tāda izaugsme, kāda sākotnēji tika prognozēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Twitter aktīvo lietotāju skaits turpina samazināties – dienā tas nedaudz pārsniedz 300 miljonus.

Tas atspoguļojas arī biržā – investori jūtas vīlušies, kopš kompānija Twitter ir kļuvusi par publisku kompāniju, tās akciju vērtība ir kritusies aptuveni par pusi. Tāpat arī šogad par pirmo ceturksni 627 miljonu ASV dolāru peļņas vietā kompānijai būs jārēķinās tikai ar 610 miljoniem.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas