Twitter brīdina par hakeru uzbrukumiem

0 komentāri

Pasaulē slavenās mikroblogošanas vietnes Twitter vadība brīdinājusi lietotājus uzmanīties no hakeru uzbrukumiem

Twitter saviem lietotājiem drošības nolūkos izsūtījis vēstules, kurās aicina nomainīt paroles un uzmanīties no aizdomīgiem ziņojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām gan informācija par kiberuzbrukumu draudiem ir skopa, bet atbildīgās amatpersonas atklāj, ka vietne piedzīvojusi virkni uzbrukumu un pastāv ļoti liela iespēja, ka hakeri centīsies iegūt mikroblogošanas lietotāju tālruņu numurus, adreses, e-pastus un IP adreses.

Pagaidām gan netiek atklāts, uz kuru valstu iedzīvotājiem šie uzbrukumi attiecas. Netiek izslēgta arī teroristu grupējuma Daesh saikne ar notikušo.

Atgādināsim, ka teroristiskā grupējuma kaujinieki, propagandas izplatīšanai un cilvēku radikalizēšanai visvairāk izmanto tieši mikroblogošanas vietni Twitter.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas