Turpmāk valsts e-pakalpojumus varēs atpazīt pēc jaunas zīmes – rūtaina “ē” burta

0 komentāri

Turpmāk e-pakalpojumus jeb pakalpojumus, ko valsts un pašvaldības sniedz internetā, varēs atpazīt pēc jauna simbola – rūtaina ”ē” burta.

Trešdien, 10. martā, tiek sākta informatīvā kampaņa, lai iedzīvotājus iepazīstinātu ar vairāk nekā 300 šādiem pakalpojumiem, kas būs pieejami šogad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim vairums jeb teju 100 e-pakalpojumi bija atrodami vienotajā portālā latvija.lv, taču vairākas iestādes, piemēram, Valsts ieņēmumu dienests (VID) vai Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), tos piedāvā savās vietnēs. Turpmāk portālā latvija.lv būs pieejams saraksts ar visiem e-pakalpojumiem.

Patlaban elektroniski ir pieejams katrs otrais valsts pakalpojums. Pērn populārākie informatīvie e-pakalpojumi bija tehniskās apskates un vadītāja apliecības datu, kā arī Zemesgrāmatas informācijas iegūšana, bet portālā latvija.lv iedzīvotāji visbiežāk deklarējuši dzīvesvietu un pieteikušies studijām.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas