The Interview ir Sony visu laiku veiksmīgākā internetā izdotā filma

0 komentāri

Kinostudijas Sony komēdija The Interview guvusi rekordlielus panākumus. Svētdien, 28. decembrī, publicētie dati liecina, ka  filmas ieņēmumi pirmajā nedēļas nogalē lēšami apmēram 18 miljonu ASV dolāru apmērā.

eiro), kas galvenokārt nāca no straumēšanas internetā un digitālajām lejupielādēm. The Interview ir pasludināta par Sony kinostudijas veiksmīgāko internetā izlaisto kino lenti.

Vislielākos ieņēmumus filma guvusi tieši no interneta lejupielādēm.

Kinolentes uzņemšana izmaksāja 44 miljonus ASV dolāru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas