Tesla laiž klajā baterijas, ”kas mainīs enerģijas infrastruktūru”

0 komentāri

Mēģinot paplašināt darbības lauku, ASV elektromobiļu ražotājs Tesla Motors prezentējis baterijas, kas ar elektrību var apgādāt mājas un uzņēmumus, ziņo BBC.

Tesla vadītājs Elons Musks (Elon Musk) paziņojis, ka viņa vadītā kompānija savāks Saules enerģiju, ko piegādās patērētājiem brīžos, kad aptrūksies jau ierastās elektroenerģijas krājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzlādējamās litija jonu baterijas tiks būvētas, izmantojot tādas pašas baterijas, kādas Tesla izmanto savos elektromobiļos, paziņojuši eksperti.

Jaunu sistēmu sauc Powerall, un Tesla tirgos septiņu kilovatstundu (kWh) bateriju par trīs tūkstošiem ASV dolāru, bet desmit tūkstošu kilovatstundu vienību par 3,5 tūkstošiem ASV dolāru.

Kompānija Tesla grasās sākt šo bateriju piegādi ASV tirgum jau šā gada vasarā, un, kā ziņo BBC, īpaši gaidīts šis elektroenerģijas avots ir Losandželosā.

Tikmēr E. Musks paziņojis, ka Tesla jaunums varētu palīdzēt izmainīt ”visu pasaules enerģijas infrastruktūru”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas