Tehnoloģiju attīstība: Anglijā notikušas “dronu” stafetes sacensības

0 komentāri

Lielbritānijā notikušas “dronu” stafetes sacensības, kurā bija jāizlido cauri kontrolpunktiem.

Sacensības notika Saseksas apgabalā netālu no Londonas. Katrā komandā bija pa četriem cilvēkiem, kuri ar īpašām brillēm un tālvadības pulti rokās vadīja “dronu”, pie kura bija piestiprināta kamera.

Kāds no dalībniekiem medijiem norādīja, ka tas ir lielisks veids, kā atslābināties no ikdienas darbiem un izbaudīt ainavu, kas paveras, “dronam” uzlidojot augstu gaisā.

Komandai, kurai izdevās 10 minūšu laikā šķērsot visvairāk kontrolpunktu – uzvarēja, balvā iegūstot pusotru tūkstoti mārciņu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas