TechHub Riga atver durvis pašnodarbinātiem programmētājiem un dizaineriem

0 komentāri

Tehnoloģiju jaunuzņēmumu koprades telpa TechHub Riga uzsāk jaunu iniciatīvu un atver savas durvis pašnodarbinātiem programmētājiem un dizaineriem.

“Līdz šim TechHub Riga koprades telpa bija atvērta tikai “stārtapiem”, kaut apzinājāmies, ka ir daudz profesionālu programmētāju un dizaineru, kuriem nav savu uzņēmumu, bet kuri interesējas par start-up tēmu. Tagad abas puses savedam vienkopus,” stāsta TechHub Riga valdes priekšsēdētājs Ernests Štāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādējādi TechHub Riga cer izveidot ciešāku saikni starp start-up, kas nepārtraukti meklē sevī iztrūkstošās prasmes, un pašnodarbinātajiem, kas meklē profesionālus izaicinājumus.

Jaunie biedri pievienosies jau esošajai kopienai, ko patlaban veido vairāk nekā 90 biedru, kas pārstāv 30 start-up uzņēmumus.

TechHub Riga telpas:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas