Suitu sievu vilktais “ēēēē” nav palīdzējis strauji kāpt e-pakalpojumu izmantošanai

1 komentārs

Pirms deviņiem mēnešiem televīzijā un radio skanēja suitu sievu vilktais “ē” – “suitenes” bija kļuvušas par dažādu e-pakalpojumu izmantošanas vēstnesēm. Tagad ir veikts rezultātu monitorings, un atklājies, ka gada laikā cilvēku skaits, kas tā vietā, lai dotos uz kādu iestādi, savus jautājumus risināta internetā, ir audzis. Taču šis pieaugums ir tikai 9% apjomā – krietni zem puses visu interneta lietotāju.

Izklaidei, dažādu portālu apmeklēšanai un informācijas ieguvei internetu izmanto 82% iedzīvotāju, bet e-pakalpojumus – nedaudz virs 50%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Faktori, kas iedzīvotājus attur no biežākas valsts un pašvaldību iestāžu piedāvāto e-pakalpojumu lietošanas, ir šaubas, vai viss izdarīts pareizi, kā arī e-pakalpojumu sarežģītā uzbūve.

Skaties foto!

Skaties video un uzzini vairāk!

1 komentārs

TOP komentāri

  • E-pats
    0

    E-pats

    Kamēr a.g. LNT savus e-raidījumus izmitina ārzemēs, sižeta video saturs ir pazudis e-plašumos. Gribēju noskatīties, bet tāds ē-ēē vien sanāca. Kura latvju paruna te būtu vietā?

    14.12.2015 07:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas