Start-up veidošana nav iespējama bez kontaktiem, atzīst TechHub Riga vadītājs

0 komentāri

Vai bez kontaktu veidošanas maz ir iespējama start-up uzņēmuma izaugsme un virzīšana tirgū? Atbildot uz šo jautājumu, start-up kopā strādāšanas telpas TechHub Riga valdes priekšsēdētājs Ernests Štāls portālam Skaties.lv atbild kodolīgi – ”protams, ka nav iespējama”.

”Tādēļ mēs arī veidojam šādu pasākumu, kas reizi gadā Rīgā sapulcina cilvēkus no visas Eiropas,” E. Štāls skaidro Rīgā notiekošā jauno tehnoloģiju uzņēmumu konferences TechChill Baltics nozīmi. Konferencē tiek pulcināti start-up uzņēmumu pārstāvji no Baltijas valstīm un arī Eiropas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat šī un tamlīdzīgu pasākumu atslēgas vārdi ir ”vērtīgs saturs un tīklošanās [kontaktu veidošana – red.], pauda E. Štāls.

”Šogad pasākuma fokuss bija uz tēmu loku, kas skar izaugsmi – padomi, kā audzēt komandu, palielināt pārdošanas produktivitāti. Mērķis tika sasniegts, jo arī ārvalstu viesi norādīja uz vērtīgo saturu,” sacīja TechHub Riga vadītājs.

TechChill Rīgā notika trešo reizi [pirms četriem gadiem konference startēja kā TechCrunch Baltics]. ”Gadu laikā esam audzējuši pieredzi šādu starptautisku pasākumu veidošanā, un tas arī atspoguļojas rezultātā,” viņš pauda.

”Konferencei paplašinoties un kļūstot aizvien atpazīstamākai, var teikt, ka Latvija turpina nostiprināt savas pozīcijas Eiropas tehnoloģiju un inovāciju kartē,” pauda E. Štāls.

TechChill Baltics Rīgā norisinājās 10. februārī un pulcēja vairāk nekā 300 start-up uzņēmumu pārstāvju, ekspertus, tehnoloģiju entuziastus, investorus, studentus un medijus no Baltijas, Skandināvijas, Lielbritānijas un ASV. Konferenci atklāja Latvijas Republikas ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, savukārt TechChill Baltics īpašo viesu statusā bija Robotu skolas robotizētie sumo cīkstoņi, kas ar panākumiem triumfējuši All Japan Robot-Sumo Tournament sacensībās Japānā.

TechChill Baltics 2015 organizētājs ir nodibinājums TechHub Riga, pirmā un patlaban arī lielākā IT un tehnoloģiju koprades telpa Latvijā, kur mitinās vairāk nekā 30 start-up.

Skaties foto no TechChill Baltics:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas