Spotify radītājs atbildējis Teilores Sviftas lēmumam izņemt savu mūziku no vietnes

0 komentāri

Mūzikas straumēšanas vietnes Spotify izveidotājs Daniels Eks (Daniels Ek) atbildējis amerikāņu zvaigznes Teiores Sviftas (Taylor Swift) lēmumam izņemt viņas albumus no vietnes. T. Svifta sacīja, ka Spotify nenodrošina pietiekamu samaksu māksliniekiem.

Iepriekš T. Svifta sacīja, ka viņa izņēmusi savas dziesmas no Spotify, jo pēc viņas domām šī vietne izskatās pēc ”grandioza eksperimenta”.

”Es negribu nodot mana mūža darbu eksperimentam, kas, es uzskatu, nemaksā pienācīgas kompensācijas dziesmu autoriem, producentiem, māksliniekiem un mūzikas radītājiem”.

Tikmēr Spotify izveidotājs pauda, ka ”Spotify tika izveidots, jo mēs mīlam mūziku un pirātisms to nogalina”. Viņš arī sacīja, ka mūziķes kritika viņu patiesi apbēdinājusi.

Patlaban Spotify ir 50 miljoni aktīvo lietotāju, no kuriem 12,5 miljoni ik mēnesi samaksā abonenta maksu.

Saskaņā ar D. Eka pausto T. Svifta gada laikā no Spotify varētu nopelnīt aptuveni sešus miljonus ASV dolāru.

Tāpat Spotify ir izmaksājis divus miljardus ASV dolāru ierakstu studijām un mūzikas izdevējiem. Viens miljards ASV dolāru esot izmaksāts laikā no 2008. gada līdz 2013. gadam, un vēl viens miljards ASV dolāru – kopš tā laika.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas