“Spotify” bez maksas pieejams arī “Windows Phone” ierīcēs

0 komentāri

Beidzot popularitāti iekarojušais mūzikas straumēšanas pakalpojums “Spotify” bez maksas pieejams arī “Windows Phone” lietotājiem.

Android un iOS pārnēsājamo ierīču īpašnieki “Spotify” bez maksas varēja lietot jau kopš 2013. gada decembra.

Līdz šim “Windows Phone” īpašniekiem bija iespēja “Spotify” lietot par maksu, baudot ”premium” lietotāju priekšrocības, tostarp mūzikas klausīšanos bez reklāmām un iespēju klausīties mūziku, kad nav pieejams pieslēgums internetam. Tiesa, tas bija par maksu – 9,99 ASV dolāri (7,57 eiro) mēnesī.

Šobrīd “Spotify” pieejams 57 pasaules valstīs, un pakalpojuma maksas klientu skaits visā pasaulē pārsniedzis 10 miljonus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas