Spēle var sākties! Start-up konference piecu gadu jubileju svinēs pokera noskaņās klubā Godvil

0 komentāri

Baltijas start-up konference TechChill Baltics iegūst pokera spēles vaibstus, svinot piecu gadu jubileju.

“Šogad svinam piecu gadu jubileju – TechChill, kas ir viens no svarīgākajiem Ziemeļeiropas start-up pasākumiem, sagaida patīkamas pārmaiņas, jauna norises vieta, koncertzāle Godvil, ir tikai viens no jaunumiem!” stāsta Egita Poļanska, TechHub Riga vadītāja.

Tiek plānots, ka TechChill Baltics 2016 būs vairāk nekā 400 apmeklētāju.

Šogad par centrālajām tēmām izvirzīta tehnoloģiju biznesa attīstība – apmeklētāji konferencē varēs uzzināt par jaunām mārketinga tendencēm un kopienas stiprināšanas mehānismiem, kā arī investīciju piesaistes modeļiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas