”Sony” nāk klajā ar unikālu ”selfiju” kameru smaržu pudelītes veidolā

0 komentāri

Unikālo pašportretu izgudrojumu Sony Cyber-shot DSC-KW1  jau drīzumā nonāks pārdošanā Ķīnā. Eksperti atzīst, ka šī ierīce visnotaļ domāta sieviešu auditorijai.

”Sony” jaunākais izgudrojums ir aprīkots ar 19,2 megapikseļu kameru, platleņka objektīvu, 3,3 collu displeju. Unikālā ierīce galvenokārt pozicionējās kā pašportretu kamera, taču to iespējams pielietot arī klasiskā režīmā. Uzņemtās fotogrāfijas izmantojot WIFI iespējams pārsūtīt un izvietot sociālajos tīklos.

Fotoaparāts nonāks pārdošanā Ķīnā jau septembrī. Tiek lēsts, ka sākotnējā ierīces cena būs 845 dolāri.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas