Smieklīgākie nosaukumi interneta wi-fi tīkliem: Nav kabeļa un Man garšo Rafaello

0 komentāri

Latvijā cilvēki likuši lietā izdomu, dodot nosaukums saviem interneta bezvadu tīkliem. Daži no nosaukumiem kalpo kā brīdinājums, kamēr citos jūtama poētisma dvesma vai skaidri izteikts biznesa piedāvājums.

Pie brīdinošajiem un iebiedējošajiem wi-fi nosaukumiem var minēt tādus nosaukumus kā Iegādājies pats savējo WIFI, Ja vas vižu [Es jūs redzu – no krievu val.] vai No free wifi for you [Nekāda bezmaksas interneta tev nebūs – no angļu val.].
Daži no bezvadu interneta īpašniekiem ir centušies nelūgtus interneta tīkotājus izjokot, izmantojot asociācijas ar drošības struktūrām un nodēvējot savus wi-fi tīklus, piemēram, FBI Surveillance Van #420 vai KGB aģents. Savukārt citi, iespējams, vēlējušies pabiedēt, nosaucot tīklu par Sātanu vai pistoles Glock17 vārdā.

Diezgan bieži par wi-fi tīklu nosaukumu varoņiem kļūst dzīvnieki, piemēram, Lielā Jenota Māja vai Susliks. Savukārt, piemēram, kāda Aleksandra Čaka nama iemītnieces savu bezvadu internetu nodēvējušas par Miglā asaro logs.

Tikmēr citi bezvadu interneta īpašnieki savus wi-fi nodēvē uzreiz kā biznesa piedāvājumu, piemēram, Man garšo Rafaello vai arī Mums garšo Hektors. Tādējādi tiem, kas tīko pieslēgties šim wi-fi, uzreiz ir skaidrs, kādi labumi ir jānes bezvadu interneta paroles turētājiem, lai iegūtu iespēju pieslēgties wi-fi.

Savukārt citi izvēlas vienkāršākus risinājumus – MansWifi, Rūteris skūteris, WAIFAI vai Nav kabeļa.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas