Skaties tiešraidi par jaunākajām tehnoloģijām medicīnā

0 komentāri

Interaktīvs 3D zobārsta kabinets, māsiņa – robots, attālināta pacientu aprūpe vai pretnovecošanas tabletes – tie ir tikai daži jauninājumi, ko tehnoloģijas var piedāvāt medicīnai. Uzzināt vairāk par moderniem rīkiem aicina platforma BiSMART, rīkojot semināru par tehnoloģijām medicīnā.

Seminārs norisinās 10. maijā, Tallink Hotel Riga, Elizabetes ielā 24, Rīgā, no plkst. 9.30 līdz 14.25.

Pasākumā liela uzmanība tiks pievērsta gan aktuālajai e-veselības problemātikai, gan arī praktiskām vismodernāko tehnoloģiju izmantošanas iespējām.

Ievaddaļā par e-veselības sistēmas ieviešanu Igaunijā stāstīs Austrumu Tallinas Centrālās slimnīcas servisa nodaļas attīstības departamenta vadītāja, bijusī Estonian E-Health Foundation standartizācijas vadītāja Pille Kinka. Vēlāk tiks runāts par jaunākajiem medicīnas pakalpojumiem Latvijā.

Savukārt vadošo tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvji atklās veidus, kā modernie rīki jau šodien var uzlabot mediķu un pacientu ikdienu. IBM Latvija lielo klientu vadītājs Raimonds Bricis stāstīs, kā kognitīvā sistēma Watson Health palīdz attīstīt vēža izpēti, bet Meditec pārstāvis informēs par biznesa tehnoloģiju risinājumiem mediķu ikdienas darbā.

Baltic 3D printing izpilddirektors Jānis Jātnieks stāstīs par 3D drukas iespējām un reālo pieredzi Latvijā, bet Latvijas Mobilais Telefons biznesa vadības dienesta direktors Vīgants Radziņš stāstīs, kā mobilās tehnoloģijas var palīdzēt noteikt pacienta veselības stāvokli.

Vēl seminārā Konkurences padomes juridiskās nodaļas vecākā juriskonsulte Dita Dzērveniece iepazīstinās ar konkurences veicināšanas instrumentiem medicīnas nozarē Latvijā, tiks runāts par kvalitātes sistēmu nozīmi un procesiem, kā inovācijas pārtop praktiskās medicīnas tehnoloģijās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas