Skaties.lv – viens no straujāk augošajiem portāliem Latvijā

0 komentāri

Aizvadītajā mēnesī turpinājusi augt Latvijā lasītāko interneta vietņu topā nesen ienākušā ziņu un izklaides portāla Skaties.lv popularitāte – tā augusi par 23%, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma Gemius jaunākie dati.

Skaties.lv apmeklētāju skaits palielinājies līdz 167,9 tūkstošiem (+23%), nodrošinot portālam 17. vietu topā un jaunu apmeklētāju skaita rekordu. Mēneša laikā par trešdaļu audzis arī portālā Skaties.lv veikto lapu skatījumu skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Liels lasītāju skaita pieaugums ir arī interneta portālam Focus.lv, kura apmeklētāju skaits mēneša laikā audzis par 26%.

Top 25 veidots, par pamatu ņemot 15-74 gadu vecas auditorijas apjomu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datorus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas