Silīcija ieleja pieteikusi karu ASV drošības dienestiem

0 komentāri

Silīcija ieleja jeb vieta, kur mājo daudzi pasaules lielākie tehnoloģiju uzņēmumi, turpina karu ar ASV drošības dienestiem, vēsta The Wall Street Journal.

Pēc tam, kad par telefona datu atkāšanu sastrīdējās tehnoloģiju milzis Apple un Federālais Izmeklēšanas birojs (FIB), turklāt vēl arī saziņas lietotnes WhatsApp kompānija paziņoja par stingrāku datu šifrēšanu, nu arī Twitter ieņēmis kareivīgu pozīciju – šoreiz ar drošības dienestiem. Twitter vadība esot nolēmusi atteikt specdienestiem sniegt datus, kas palīdzētu monitorēt terorisma un publisku nemieru draudus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī oficiāli tas nav izskanējis, saskaņā ar Wall Street Journal rīcībā esošo informāciju Twitter aizliedzis savā līdzīpašumā esošai kompānijai Dataminr, kas datus par Twitter plūsmu, pārdod klientiem un sniegt šos datus drošības iestādēm, lai pasargātu savu klientu privātuma tiesības.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas