”Selfiji” maina grima mākslinieku un plastisko ķirurgu ikdienu

0 komentāri

Pašbilžu jeb tā dēvēto ”selfiju” fenomens radījis ne tikai fotogrāfiju pārbagātību. ”Selfiji” arvien vairāk nosaka arī grima mākslinieku, tālruņu tehnoloģiju un pat plastisko ķirurgu ikdienu.

Ņujorkā strādājošs plastiskais ķirurgs Sems Rizks skaidro, ka ”selfiji” rada izkropļotu sejas veidolu – bildi ietekmē gan telefons, gan leņķis, no kura fotoattēls tiek uzņemts. Tādēļ uzņemtā bilde neatspoguļo to, kā cilvēks izskatās patiesībā. Rezultātā pašbilžu jeb tā dēvēto ”selfiju” fenomens ir radījis vēl līdz šim nebijušu pieprasījumu pēc dažādām procedūrām ārējā izskata uzlabošanai. Proti, ”selfiju” iespaidā ir pieaudzis pieprasījums pēc acu plakstiņu korekcijas, deguna korekcijas un sejas ādas nostiepšanas. Savukārt pieprasījums pēc sejas ādas nostiepšanas pieaudzis par 10%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tie ”selfiju” fani, kas nevar atļauties plastiskā ķirurga pakalpojumus, vēršas pēc palīdzības pie grima māksliniekiem. Ņujorkas grima māksliniece Ramija Gafni skaidro, ka viņai tiek bieži lūgts izveidot grimu tikai vienai fotogrāfijai, kas tiek ievietota iepazīšanās portālā. Būtiska nianse ”selfiju” grimam ir uzacis – tās sejai un acīm veido tādu kā rāmi.

Lai uzņemtu pēc iespējas labāku ”selfiju”, speciālisti neiesaka lietot arī zibspuldzi, jo tā seju pārvērš nedabīgā izskatā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas