Satraucoša tendence! Interneta lietotāju lētticība nemazinās

0 komentāri

Iedzīvotāju lētticība internetā nemazinās, un digitālajā vidē viņi bieži mēdz zaudēt modrību, tā saka šodien atklātās kampaņas Internetā dari kā dzīvē! rīkotāji.

Aptauja rāda, ka septiņi no desmit Latvijas interneta lietotājiem nepamanītu, ja no viņu konta nozustu nauda, bet katrs trešais savas paroles joprojām glabā pierakstītas uz lapas vai blociņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krāpnieki izmanto vienkāršas shēmas, piemēram, viltus bankas mājaslapā prasot ievadīt internetbankas datus vai atsūtot e-pasta pielikumā tā dēvēto izspiedējvīrusu. Valsts policija neslēpj, ka bieži vien krāpniekus atrast ir sarežģīti.

Kā rīkoties, lai neiekristu krāpnieku lamatās, un cik liela ir cerība atgūt naudu, ja tomēr nav paveicies, par uzzini plašāk LNT Ziņās plkst. 20.00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas