Satelīts piecu gadu laikā uzņem 200 miljonus iespaidīgu Saules attēlu

0 komentāri

Svinot piekto gadskārtu, kopš darbojas Saules izpētes observatorija (Solar Dynamics Observatory), NASA izveidojusi video ar iespaidīgiem Saules uzņēmumiem, kas tapuši šajā laika posmā.

Šis Saules izpētes satelīts zinātniekiem ļauj 24 stundu režīmā saņemt informāciju par notiekošo uz Saules – ik sekundi tiek uzņemts vairāk nekā viens augstas izšķirtspējas fotoattēls, kas tiek nosūtīts uz Zemi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā zinātniekiem ir iespēja prognozēt, piemēram, magnētiskās vētras. Tas, protams, ir tikai viens no daudziem novērojumiem, ko veic kosmosa stacija.

Tostarp, kā minēts, ir Saules fotografēšana, kā rezultātā tapušas jau vairāk nekā 200 miljoni bilžu. Piedāvājam apskatīt iespaidīgos attēlus un video!

Skaties foto!

Skaties video!

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas