Samsung telefoniem būs bezmaksas apdrošināšana pret “slīkšanu”

1 komentārs

Samsung Galaxy S6 un Galaxy S6 edge viedtālruņiem turpmāk piedāvā bezmaksas apdrošināšanu Screen care+, kas paredzēta pret ūdens radītiem bojājumiem, portālu Skaties.lv informē uzņēmuma pārstāvji.

“Lai arī cik rūpīgi mēģinām pasargāt savus viedtālruņus no dažādiem bojājumiem, Latvijā vasaras pārsvarā tiek pavadītas pie jūras, ezeriem un upēm vai spēlējoties ar bērniem piemājas baseinā, tāpēc pastāv risks, ka telefons var iekrist ūdenī,” skaidro  Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.
Lai iegūtu bezmaksas apdrošināšanu pret ūdens radītiem bojājumiem, Galaxy S6 un Galaxy S6 edge lietotājiem 30 dienu laikā no ierīces iegādes brīža nepieciešams lejupielādēt un aktivizēt Samsung Screen Care+ lietotni. Tā ir pieejama vietnē Galaxy Apps.
Apdrošināšana tiks nodrošināta sadarbībā ar kompāniju Balta.

Foto:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
1 komentārs

TOP komentāri

  • Vai
    0

    Vai

    slīkšanu klozetpodā arī sedz šī apdrošināšana?

    20.07.2015 05:01

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas