“Samsung” Eiropā vairs netirgos portatīvos datorus

Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums “Samsung Electronics Co.” paziņojis, ka pārtrauks portatīvo datoru tirdzniecību Eiropā. Lēmums tiek skaidrots ar vājo pieprasījumu.

Šis lēmums skar arī “ChromeBook” portatīvo datoru modeļus, kas iepriekš bija ieguvuši visai lielu patērētāju popularitāti.

“Samsung” šādu paziņojumu publiskojis pēc tam, kad “Sony” šā gada sākumā paziņoja, ka pārdod “Vaio” personālo datoru biznesu un šo segmentu pamet pilnībā.

“Samsung” norāda, ka līdzīgu lēmumu varētu pieņemt arī citos pasaules reģionos.

“Mēs ātri pielāgojamies tirgus vajadzībām un pieprasījumam,” vēsta kompānija. “Eiropā mēs pagaidām pārtrauksim portatīvo datoru, tostarp “Chromebook” modeļu, tirdzniecību. Šis lēmums ir konkrēts šim reģionam un obligāti neatspoguļo apstākļus citos tirgos.”

Tirgus izpētes uzņēmums IDC prognozē, ka portatīvo datoru tirdzniecība lielajos tirgos šogad pieaugs par 5,6%, daļēji kompensējot pērn reģistrēto kritumu.

Taču “Samsung” neierindojas piecu lielāko personālo datoru tirgotāju vidū un konkurenti, šķiet, ir tie, kas veicina šo izaugsmi, norāda analītiķi.

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas