Samsung brīdina par televizoriem, kas noklausās sarunas

0 komentāri

Dienvidkorejas kompānija Samsung brīdina patērētājus neizpaust personīgu informāciju “gudro” televizoru tuvumā.

Brīdinājums attiecas uz tiem televīzijas skatītājiem, kas izmanto Samsung Smart TV balss kontroles programmatūru Voice Recognition. Šādi televīzijas komplekti “klausās” katrā sarunā, kas notiek to tuvumā, un var sniegt detaļas par sarunām kompānijai Samsung un trešajām pusēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Samsung “gudrā” televīzija “klausās” telpā notiekošās sarunas, lai mēģinātu uztvert komandas, kas jāīsteno televizoram. ”Jūsu sacītais var tikt ierakstīts un nodots trešajām pusēm, lai konvertētu balsi tekstā,” teikts brīdinājumā.

Tajā pašā laikā, ja netiks aktivizēta Voice Recognition iespēja, tad Samsung nebūs spējīgs nodrošināt to, ka ierīce reaģē uz cilvēka balsi. Tāpat neievācot datus, Samsung nebūs spējīgs nākotnē uzlabot šo balss atpazīšanas iespēju, brīdina kompānija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas