Runātīgi roboti sāk aizstāt pārdevējus Japānā

0 komentāri

Šveices pārtikas giganta Nestle veikalos Japānā parādījušies roboti. Tie pakāpeniski aizstās pārdevējus, kuru uzdevums ir konsultēt pircējus pirkumu veikšanā.

Nestle ir pirmā kompānija, kas iegādājusies šo robotu.

Robotam dots nosaukums Pepper un to tirgo Japānas tehnoloģiju konglomerāts Softbank. Pepper izgudrots Francijā, bet izgatavots Taivānā un ir spējīgs mācīties un izrādīt emocijas, kā arī darboties kā gids vai kompanjons.

Nestle iegādājusies 20 robotus, taču šobrīd nav zināms, cik lielu summu kompānija par tiem samaksājusi. Iepriekš tika ziņots, ka viens šāds robots maksā nepilnus divus tūkstošus ASV dolāru.

Nestle līdz gada beigām savos Japānas veikalos izvietos apmēram tūkstoš robotu, kas palīdzēs pārdot kompānijas produkciju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas