Rīgas pašvaldības policija piedāvā lietotni, ar kuras palīdzību ziņot par nekārtībām

2 komentāri

Rīgas pašvaldības policija laidusi klajā jaunu lietotni (tautā dēvētu arī par ”aplikāciju”), ar kuras palīdzību galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi varēs ziņot par novērotajām nekārtībām.

Jaunā lietojumprogramma tapusi, sadarbojoties ar Rīgas sabiedriskās kārtības uzturēšanas fonda atbalstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunās lietojumprogrammas izmantotājiem būs iespēja ”vienkārši un operatīvi sazvanīt Rīgas pašvaldības policiju vai citus glābšanas dienestus, nosūtīt foto vai video ar fiksēto pārkāpumu tā norises brīdī un informēt par to policiju”.

Rīgas pašvaldības policija paudusi cerību, ka ar šīs mobilās lietotnes palīdzību sabiedrība aktīvāk sadarbosies ar likumsargiem un iesaistīsies likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot noderīgu informāciju.

Lietojumprogramma ir bez maksas, un to varēs izmantot Android un iOS operētājsistēmu ierīču īpašnieki.

2 komentāri

TOP komentāri

  • Local
    0

    Local

    Ar šito progu nav jāzvana. Nofočēji un nosūti. Un ir arī feedback's - atsūta, kas izdarīts. Ja kas nepatīk, neinstalē - nav jau spiesta lieta...

    17.03.2015 20:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas