Rīgā notiks robotikas turnīrs ar sumo robotu cīņu

0 komentāri

Rīgas Transporta un sakaru institūtā (TSI) šā gada marta beigās gaidāms robotikas turnīrs, kurā būs aplūkojami pašizgatavoti roboti, kā arī notiks šo robotu sacensības.

Galvenais turnīra notikums būs sumo robotu cīņa. ”Tā būs turnīra interesantākā daļa, jo savu pretinieku varēs uzzināt tikai turnīra dienā,” norāda TSI pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat turnīrā būs arī tādas robotu sacensības kā Sekošana līnijai, Labirints un Rīgā vēl nebijis sacensību veids – Robo-šķirošana. Konkursa dalībniekiem būs iespēja nopelnīt papildu punktus par robota darbības vadības principu izskaidrošanu un par interesantāko un radošāko robota dizainu.

Piedalīties sacensībās var gan individuāli, gan arī komandās, kuras veido divi vai trīs cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas