Radīts robots, kurš sēdēs uz pleca maratona skrējējiem un pasniegs tomātus

1 komentārs

Mediju uzmanības lokā nonācis kāds Japānā radīts robots, kas esot izgudrots kā palīgs maratonu skrējējiem. Būtībā, tas ir robots, kas sēž skrējējam uz pleciem, laiku pa laikam pasniedzot tomātus.

Noskriet maratonu nav viegls uzdevums, taču šā robota izgudrotāji uzskata, ka ar dažiem tomātiem pietiek, lai gūtu nepieciešamo enerģiju vairāk nekā 40 kilometrus garās distances veikšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Robota izgudrotājs atzīst, ka šā projekta mērķis patiesībā ir kāda tomātu audzēšanas uzņēmuma reklāma, lai pievērstu uzmanību tomātu nozīmei sportistu diētā. Uzņēmums vēlas, lai tomāti sportistiem kļūtu par tikpat neatņemamu papildu enerģijas devu kā banāni.

Tāpēc pagaidām uzņēmumam nav plānu šos robotus sākt ražot masveidā, taču pats izgudrotājs  Suzuki lielo ”valkājamo” tomātu liks lietā jau šajā sestdienā, iesildoties Tokijas maratonam. Sacensībās sportists un izgudrotājs skries kopā ar paša izgudrotā robota miniversiju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lauris
    0

    Lauris

    to jadara jauniesiem kas nesis sievas jeb bernus uz pleca iznak ka stirais skrejiens

    26.02.2015 20:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas