Pusaudža mēģinājums uzņemt “selfiju” beidzas ar nāvi

0 komentāri

Pašbilžu jeb tā dēvēto “selfiju” uzņemšana raisījusi satraukumu Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV). Cenšoties uzņemt pašbildi, ar ieroci nošāvies 16 gadus vecs pusaudzis.

Pusaudža tuvinieki stāsta, ka visi bijuši mājās, kad no zēna istabas atskanējis šāviens. Attēli viņa mobilajā telefonā liecina, ka puisis centies uzņemt pašbildi, kurā pie deniņiem tur ieroci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visticamāk, viņš nav zinājis, ka ierocis ir pielādēts.

Šā gada laikā ASV šī ir jau sestā nāve, ko izraisījusi vēlme fotografēties. Ar nāvi beidzies arī kāds fotografēšanās gadījums Krievijā. Vēloties uzņemt elpu aizraujošu attēlu, 14 gadus veca meitene uzrāpās uz vilciena jumta un, iztaisnojoties visā augumā, aizķēra vienu no elektrības vadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas