Problēmas ar internetu? T-Mobile piedāvā iegādāties savu privāto sakaru torni

0 komentāri

Ar jaunu izgudrojumu nākusi klajā telekomunikāciju kompānija T-Mobile. No šodienas tā piedāvās cilvēkiem iegādāties pašiem savus miniatūros mobilo tālruņu sakaru torņus.

Personiskais tālruņa tornis darbosies trīs tūkstošu pēdu rādiusā, piedāvājot 4G internetu. Tiesa, lai tas darbotos, tornis jāpieslēdz interneta rūterim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunā inovācija jau tikusi kritizēta, un eksperti pauduši viedokli, ka nav jēgas no šādiem torņiem, jo tāpat var izmantot bezvadu internetu. Kompānija gan aizstāv savu izgudrojumu, sakot, ka nelielo torņu nodrošinātais internets ir krietni ātrāks par bezvadu savienojumu un ļauj veikt kvalitatīvākus zvanus ar interneta starpniecību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas