Praktiski padomi: ko darīt, lai neiekristu Wi-Fi huligānu tīklos

0 komentāri

Publiskais internets šobrīd ir pieejams gandrīz jebkurā kafejnīcā, par mācību iestādēm nemaz nerunājot, taču pieejamība nozīmē arī zināmus riskus.

Pievienojoties publiskajam internetam, ir jārēķinās, ka jūsu datoram vai mobilajai ierīcei var pieslēgties arī nelūgti viesi. Kā norāda SIA Squalio drošības eksperts Aigars Naglis, vislielākie riski pastāv, izmantojot pirātisko programmatūru. Līdzīgi drošības principi attiecas arī uz Windows XP lietotājiem, jo šai programmai vairs nav pieejami drošības atjaunojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr arī antivīrusi un drošības programmas var nebūt pietiekami aizsarglīdzekļi, lai izbēgtu no interneta ļaundariem – “pateicoties” pāris pamācībām video vietnē Youtube, elementāras hakera prasmes var apgūt ikviens, tāpēc paši interneta lietotāji ir aicināti izturēties ar piesardzību attiecībā uz savu elektronisko ierīču drošību.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas