Pozitīva vēsts viedtālruņu lietotājiem! Nākotnes telefonus varēs lādēt reizi nedēļā

0 komentāri

Pozitīva vēsts viedtālruņu lietotājiem. Droši vien tikai retais nav saskāries ar problēmu, ka telefoni ir jālādē vai katru dienu. Lai cik jaudīgas baterijas tiktu izgudrotas, moderno telefonu enerģijas patēriņš tās krietni apsteidz.

90% patērētās enerģijas viedtālruņos prasa ekrāns. Oksfordas zinātnieki paziņojuši, ka tā vietā, lai cīnītos ar sekām, proti, jaudīgāku bateriju nepieciešamību, viņi pievērsušies problēmas saknei, proti, esot izdevies radīt ekrāna materiālu, kas enerģiju tikpat kā nepatērētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas dod cerības, ka nākotnes telefonus varēs uzlādēt reizi nedēļā vai pat vēl retāk, mazinot šķendēšanos, ka modernie telefoni salīdzinājumā ar vecajiem pogu telefoniem nekam nav derīgi.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas