Pētījums: Ja kritīs viesabonēšanas maksa, kāps mobilo sakaru cenas tepat Latvijā

0 komentāri

Līdz nullei samazinot viesabonēšanas maksu, mobilo sakaru operatoru sniegto pakalpojumu cenas tepat Latvijā augs, liecina jaunākās tirgus analīzes, ko veicis Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes jeb saīsinājumā BEREC birojs.

Patlaban, esot kādā no Eiropas Savienības (ES) valstīm, par zvana minūti uz Latviju jāmaksā 23 eirocenti. Savukārt saņemtais zvans maksā 6 eirocentus minūtē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

BEREC biroja vadītāja uzsvēra, ka Eiropas Savienības dalībvalstu iedzīvotājiem viesabonēšanas maksas samazināsies būtiski, sasniedzot 5 eirocentus.

Tāpat ir skaidrs, ka tā ”sākotnējā iecere, ka vienkārši tūlīt samazinās viesabonēšanas maksu līdz nullei, – tas neīstenosies” sacīja Krišjānis Kariņš, Eiropas Parlamenta deputāts. ”Tagad mēs strādājam pie tā, lai būtu kompromiss, kur varētu teikt, ka vilks ir paēdis, bet kaza dzīva,” tā pašreizējo situāciju skaidroja deputāts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas